Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Boğalar güçlerinin farkına varıyor

20 Nisan'da ay Boğa burcuna geçiyor. 2015'in ikinci yarısında Boğalar güçlü dostlukların pekişeceği ve onları olumlu yönlendirecek enerjiler alacağı bir döneme girecek. Ayrıca aşk ilişkilerinde yoğun bir tempo olacak, pek çok Boğa dünyaevine girecek

Boğalar güçlerinin farkına varıyor
Ortalama üç yıl boyunca zıt burcunuz Satürn'den güçlü etkiler aldınız. 2015'in ilk altı ayı sizi biraz zorluyor. Aile içi ilişkilerde sorumluluk duygularınızı yoğunlaştıracak. Onlara karşı daha fazla zaman ayırmak ve destek olmak için yoğun bir çaba göstermek gerekebilir. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız için, sizi yormayan ilişkileri tercih edebilirsiniz. 2015 yılının ikinci yarısında, 13 Ağustos'ta Jüpiter'in Başak burcuna geçmesiyle bereketli bir döneme gireceksiniz. Eski işler yeniden gündeme gelecek. 2015 yılının ikinci yarısında; güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir döneme gireceksiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız. Yine aşk ilişkilerinizde yoğun bir tempo var. Partnerinizle önemli kararlar alacaksınız. Birçok Boğa evlenecek. Hatta bazıları ilerideki evlilik tarihlerini öne alacak. Fakat, Mars'ın güçlü etkisi aşk ve ortaklıklarınıza hareket kazandırırken, tartışma ve rekabet ortamları yaratacaktır.

DUYGULARINIZ TAVAN YAPIYOR

Kişilik evinizdeki Mars ve Güneş size yeni coşkular veriyor. Çevrenizdeki kişilerin fikirlerinden etkileniyorsunuz. Mars ve Güneş sayesinde; daha hırslı ve aktif olacaksınız. Kafanızdaki planları uygulamadığınız zaman kendinizi hasta ve sinirli hissediyorsunuz. Mesleki becerinizi daha da yükseltmek isteyeceksiniz. Sosyal ilişkilerinizin size sağlayacağı imkanları kullanacak ve kişiselliğinizi ön plana çıkaracak işler yapacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda kıskanç ve sahiplenici davranmamalı ve olumsuz duyguların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Zihinsel ve bedensel aktiviteleriniz çok yüksek.

EGOLARINIZ YÜKSEK

Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri hayata geçirmiş olacaksınız. Dış görünümünüzle ilgili cesaret isteyen değişimlerde gönüllü davranacak ve cesur tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız. Ortaklıklar, aşk ve iş ilişkilerinizdeki isteklerinizi kabul ettirme konusunda kararlı bir tutum izleyeceksiniz.

FİNANSAL KONULARA DİKKAT

19 Mayıs'ta Merkür finans evinizde geri gidiyor. Merkür madde evinize girerek, para kazanma fırsatlarını ayağınıza getiriyor. Bu evi kapsayan konular üzerinde yoğunlaşacaksınız. Oldukça cesur davranırken, hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere yelken açacaksınız. Görüşeceğiniz kişiler kariyerinizle ilgili size destek sağlayacak. Yakın dostlarınızla estetik ve sanatsal olayların gündeme geleceği çalışmalar içine girebilirsiniz. Kazançlar konusunda çok fazla şanslı değilsiniz. Para kazanmak yerine elinizdeki paranızı değerlendirmeyi yeğleyin. Bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olacak ve her türlü gelişmenin ardında maddi değerler arayacaksınız.

KARDEŞLİK BAĞLARI GÜÇLENİR

Jüpiter Aslan burcunda. 8 Mayıs'tan sonra Venüs iletişim eviniz Yengeç'te. Sosyal ilişkiler ve aile ilişkileri iç içe yürüyor. Kişiselliğiniz güçlenirken, liderlik özellikleriniz ön plana çıkıyor. Köklü kararlar alacaksınız. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak verilecek. Bu ay değer yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey; sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz. İlginç bir dönemin içindesiniz. Bazılarınız ülke değiştirecek veya ideallerinizi gerçekleştirme yolunda önemli değişimler yaşayacak. Eğitim ve öğretim ile ilgili fırsatlar sizi bekliyor.

SAĞLIK İÇİN ÇABA GEREKLİ

Uzun soluklu koşuşturmalarınız arasına kısa dinlenme molaları koyabilirsiniz. Kendinize olumlu uğraşılar bulabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. Bu ay kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın ve dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın. Öfkenize hakim olduğunuz sürece, sağlığınızda bir sorun yok. Ayaklarınızı ve bileklerinizi korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz. Varisler ve damar sorunlarına dikkat. Uzun süre ayakta kalmamalı ve ağır olmayan sporları tercih etmelisiniz. Mide sıkıntılarına dikkat.

GİZLİ YÖNLERİNİZ


Egonuzu sevmeniz
Hırsınız
Sahip olma tutkunuz
Gücün yaşantınızda diğer kavramlardan daha belirgin olması
Beş duyudan zevk almak
Bağışlamak
Sebat

OLUMSUZ ÖZELLİKLERİNİZ

Başkalarının işleriyle aşırı ilgilenmek
Sabırsızlık
Yargılama eğilimi
Aşırı tepki göstermek
Özel takıntılarınız yüzünden bir şeyi yıkmak

RENKLERİNİZ

BAŞARI: Mavi, sarı, kahverengi.
AŞK: Turuncu, pas sarısı, gece mavisi.
SAĞLIK: Uçuk mavi, beyaz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Boğalar güçlerinin farkına varıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN