spor’da Yönetimden Altıparmak’a Tam Destek

Giriş Tarihi: 7.10.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 7.10.2015 15:05
spor’da son zamanlarda alınan kötü sonuçların ardından toplanan yönetim, teknik direktör Mehmet Altıparmak’a desteklerinin tam olduğunu belirterek, yönetimin de tek vücut halinde çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı.
PTT 1. Lig’de 7 haftada 4 puan toplayan Denizlispor’da yönetin haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Takımın başarısız sonuçlar almasının masaya yatırıldığı belirtilen toplantının ardından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada şöyle denildi:
"Yaptığımız toplantıda başarısızlığın nedenlerine ilişkin alınması gereken tedbirler hakkında istişarelerde bulunulmuş olup, teknik ekibimizin takım hakkındaki raporu doğrultusunda ilerleyen günlerde gerekli adımların atılması kararı alındı. Şunu özellikle belirtmek gerekir ki, Teknik direktörümüz Sayın Mehmet Altıparmak ve ekibine olan inancımız yönetim kurulumuz olarak tamdır. Bu zor günlerde camia olarak her zamankinden daha fazla kenetlenmeye ihtiyacımızın olduğu aşikardır. Son zamanlarda Başkanımız Sayın Mustafa Şavluk’a ve ailesine, ayrıca hocamız Sayın Mehmet Altıparmak’a basın üzerinden yapılan çirkin saldırıları şiddetle kınıyoruz. Çıkan haberlerin gerçeğe dayalı olmadığını, basın ve etik kuralları dışında tamamen yıpratmaya yönelik haberler olarak bilinçli şekilde yapıldığını vurguluyoruz. Yalan haber niteliğinde ve yıpratmaya yönelik bir algı operasyonu olduğu açık olan bu eylemlere taraftarımızın ve camiamızın itibar etmemesini bekliyoruz. Bu şekildeki tamamen kişilik haklarına saldırı, yalan ve iftira niteliğindeki maksatlı bir şekilde çıkarılmış haberler için, hukuki sürecin ayrıca başlatılacağı hususunu da tüm kamuoyunun bilgisine sunarız. Camiamızdan beklentimiz, özellikle futbolcularımızın ve teknik heyetimizin önümüzdeki maçlarda başarı sağlamasına yönelik olarak motivasyonlarını arttırıcı nitelikte desteklerini sürdürmeleri ve olumlu yöndeki çabalarını devam ettirmeleridir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Denizlispor’da Yönetimden Altıparmak’a Tam Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN