İzmir esnafından örnek dayanışma

Sestel Telekom Şirketi, İEOSB Kart sahibi esnaf ve sanatkarlara telefon santrallerinde ve telekomünikasyon hizmetlerinde ciddi kolaylıklar sağlayacağını bildirdi

Giriş Tarihi: 11.4.2013
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) bir banka ile işbirliği yaparak, esnafa özel çıkarttığı İEOSB Kart'ın avantajlarına bir yenisi daha ekliyor. Esnaf ve sanatkarları ayakta tutabilmek için çeşitli projeler geliştiren İESOB'a bizzat esnaf da destek veriyor. Son olarak Sestel Telekom Şirketi, İEOSB Kart sahibi esnaf ve sanatkarlara telefon santrallerinde ve cep telefonu hariç telekomünikasyon hizmetlerinde ciddi kolaylıklar sağlayacağını bildirdi. Şirket sahibi Erdinç Ceyhan, "İEOSB'un esnaf ve sanatkarlara yönelik yaptığı çalışmalara bir nebze olsun biz de destek vermek istedik. Esnafımıza telefon santralleri kurulumunda yüzde 20 indirim yapacağız" dedi.
Şirketiniz kaç yılında kuruldu? Faaliyet alanları nelerdir?
1994 yılından günümüze sektörde faaliyet gösteriyorum. Sestel Telekom şirketini 2008 yılında kurdum. Cep telefonu hariç telekomünikasyon konusunda her konuda faaliyet gösteriyoruz. Özellikle, sunduğumuz komple çözümler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, İP telefon sistemleri yanında bunlara tam bütünleşmiş dect haberleşmesi, GSM haberleşmesi entegrasyonu, VOIP sistemleri, çağrı kayıt yazılımı, sesli yanıt sistemi, çağrı merkezi, kamera, güvenlik, iris tanıma, parmak izi tanıma, video konferans sistemlerinde başarı ile müşteri hizmetine sunuyoruz. Data ve telefon tesisatı fiber altyapı sonlandırma, uç arabirimler, wifi kurulumları, fiber internet, Tivibu satış ve kurulumları yapıyoruz. Günümüzde önem kazanan ses, veri ve görüntünün beraber taşındığı fiber çözümlerde de başarılı uygulamalara imza atan şirketimiz, sürekli yenilenen teknolojileri süratle takip ediyor.
İESOB Kartı siz kullanıyor musunuz?
Ben de bir esnafım. İESOB'un çalışmalarını yakından takip ediyorum. İESOB Kart çıktıktan sonra ben de kart sahibi oldum. Ciddi avantajlarından faydalandım. Ve esnafımıza destek olabilmek amacıyla İESOB Kart sahiplerine kolaylıklar sağlamaya karar verdim. Özellikle telefon santrallerinin kurulmasında İEOSB kart üyelerine yüzde 20 indirim yapıyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir esnafından örnek dayanışma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN