"Aslan Bayraklı'da büyük işler yapar"

Giriş Tarihi: 20.2.2014

Eski Büyükşehir Başkanı Özfatura, "Bugüne kadar CHP'ye hiç oy vermedim. Ancak Hüseyin Aslan başkan adayı gösterilseydi, CHP'ye oy verecektim, verdirecektim" dedi

Eski İzmir Büyükşehir Belediye başkanlarından Burhan Özfatura, DSP'den Bayraklı Belediye Başkan adayı olan Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan'a tam destek verdi. Özfatura, "Hüseyin Bey, yarışı göğüslemesi halinde, geleceği son derece parlak olan Bayraklı ilçemizde büyük işler başaracaktır" dedi. Özfatura, Aslan'ın CHP'den Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olduğunu ve bu süreçte kendisini canı gönülden desteklediğini, görüşlerini CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile de paylaştığını söyledi, "Kemal Bey'e, CHP'ye hiç oy vermemiş bir kişi olarak, Hüseyin beyin aday gösterilmesi halinde hem oyumu CHP'ye vereceğimi, hem de CHP'ye oy verdireceğimi açıkça ilan ettim. Ancak süreç farklı işledi" diye konuştu. "

ZORLU YOLA ÇIKTI"

Yerel seçimde DSP'nin ciddi bir atılım yapmayı amaçladığını, bu atılımlar arasında en önemlisinin Bayraklı'da yaşandığını belirten Özfatura, "DSP, Bayraklı ilçesinde benim de CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını içtenlikle desteklediğim, insan sevgisi ve ekip çalışmasına gösterdiği önemi yakından bildiğim Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan ile iddiasını ortaya koydu" dedi. Aslan'ın bilgi ve birikimini DSP çatısı altında Bayraklı halkıyla paylaşma amacı ile zorlu bir yola çıktığını ifade eden Özfatura, şunları söyledi: "İnancım odur ki, gerek 12 kentsel dönüşüm projesi ile yüzbinlerce insanımızı ev sahibi yapmış, gerekse Ege-Koop Proje Merkezi gibi bu kent için son derece faydalı bir birim oluşturarak, sorunlara yönelik sağlam projelerin üretilmesine ön ayak olmuş Hüseyin Bey'in, Bayraklı'da büyük işler başaracaktır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Aslan Bayraklı'da büyük işler yapar"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN