Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'30 Mart'ta bütün sorunlar bitecek'

Giriş Tarihi: 17.3.2014

AK Parti Bayraklı adayı Sarı, ilçenin bu zamana kadar sorumsuzca yönetildiğini belirtti, "Halkın bize olan inancıyla, ne söz verdiysem onu yapacağım" diye konuştu

Yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, ilçede bugüne kadar sorumsuzca bir yönetim anlayışının hakim olduğunu belirtti, "Ancak Bayraklılılar merak etmesinler. 30 Mart'ta AK Belediyecilik ile Bayraklı'da yeni bir ufuk doğacak. Bayraklı'yı kabuğuna hapsedenlere, hizmet nedir bilmeyenlere cevap sandıkta verilecek" diye konuştu. İlçe temasları sırasında her geçen gün artan coşkulu kalabalıkların heyecanını yaşamaya devam eden Sarı, sabahın ilk saatlerinde başladığı seçim programlarını gece geç saatlere kadar sürdürerek Bayraklı halkına ulaşmaya devam ediyor. Sarı, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Büyükşehir adayı Binali Yıldırım, AK Parti İzmir Milletvekilleri Aydın Şengül, Hamza Dağ, Nesrin Ulema ile pek çok belediye başkan adayı ve yöneticinin katılımıyla moral kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltı programının ardından Bayraklı Manavkuyu Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Sarı, buradaki temaslarının ardından Sağlık Bakan Müsteşarı Agah Kafkas'ın da katılımıyla Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği açılışına katıldı.
'HEYECANIMIZ ARTIYOR'

Bayraklı'nın hemen hemen her bölgesinde alt yapı, imar, park, ulaşım ve pazar alanı sorunları yaşandığını aktaran AK Partili Sarı, "Bayraklı'yı yönetenlerin bu sorumsuzluklarından artık bıktık. Yıllardır sadece vaatler lafta kaldı. Ne pazaryerimiz, ne bir park alanımız var, dönüşüm desen ayrı sıkıntı, ulaşım zaten problem. Ancak Bayraklılılar merak etmesin. Her geçen gün biraz daha Bayraklı'nın 30 Mart'ta AK Parti ile doğacak yeni ufkuna doğru yaklaşıyoruz. Heyecanımız büyük. Bu heyecanımızın en büyük nedeni ise Bayraklı halkının bize olan inancı ve güvenidir. Ben halkıma ne söz verdiysem onu gerçekleştireceğim" dedi. 30 Mart yerel seçimine çok az bir sürenin kaldığını söyleyen Sarı, "Bayraklı'yı kabuğuna hapsedenlere, hizmet nedir bilmeyenlere birkaç hafta daha dayanın. Artık zaman kısaldı, Bayraklı'nın kaderi sizlerin elinde. Gelin hizmete, hizmetin partisine destek olun. 30 Mart'ta yeni Bayraklı'nın temelini hep beraber atalım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'30 Mart'ta bütün sorunlar bitecek'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN