Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tanrıverdi, dev projelerle geliyor

AK Parti Manisa Belediye Başkan adayı Hüseyin Tanrıverdi, verdikleri bütün sözleri tutacaklarını söyledi, "AK Belediyecilikle geleceğe emin adımlarla ilerleyeceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 20.3.2014
Manisa'da seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Tanrıverdi, Manisa'ya yönelik 45 dev projeleri ile dikkat çekiyor. Manisa ilçelerini ve mahallelerini tek tek gezen Tanrıverdi, son olarak şehiriçi otobüslere de bindi, vatandaşlarla sohbet etti. Kente yönelik hazırladığı 45 projeyi anlatırken, projelerin Manisa'nın geleceğine nasıl yön vereceğini de istihdam, sanayi, turizm gibi farklı alanlardaki örneklerle sunuyor. Somut ve net projeler üzerinden Manisalıların oylarına talip olduklarını dile getiren Tanrıverdi, "Biz, yerel yönetim tecrübesini 12 yıldır merkezi yönetime taşıyan bir iktidarın Başbakanıyla önünüze çıkıyoruz" diye konuştu. Manisa'nın vakit kaybettiğini söyleyen Tanrıverdi, "Manisa rekabet edemez hale gelmiştir. Manisa gölgede kalmıştır. Artık seçimlere çok az, sayılı günler kaldı. Son düzlüğe giriyoruz. Şimdi biz değil projelerimiz konuşacak" diye konuştu.

"SON DÜZLÜĞE GİRDİK"
Manisa'yı 21. yüzyıla taşıyacak, Manisa'yı geleceğe götürecek, Manisa'yı 2023 hedeflerine ulaştıracak 45 büyük projenin halktan çok yoğun ilgi gördüğünü vurgulayan Tanrıverdi, Manisa'nın AK Parti'nin belediyecilik anlayışıyla geleceğe emin adımlarla ilerleyeceğini kaydetti. Manisa'ya yönelik hazırlanan ve öne çıkan 45 projenin yanı sıra ilçeler için ayrı ayrı ihtiyaç duyulan projeleri de hayata geçireceklerini dile getiren Tanrıverdi, kültür ve aile eğitim merkezleri, içme suyu projeleri, modern ve kapalı pazaryeri projeleri, engelsiz belediye gibi bir çok projenin kademeli olarak her ilçeye uygulanacağını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tanrıverdi, dev projelerle geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN