Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'5 yıl daha devam'

Giriş Tarihi: 26.3.2014

Ege Vanlılar Federasyonu Başkanı İshak Beyazıt, DSP Konak adayı Hakan Tartan'a 5 sırt numaralı forma armağan etti, "Bu forma 5 yıl daha bize hizmet etsin" dedi

DSP Konak adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Ege Vanlılar Federasyonu'nu ziyaret etti. Vanlıların büyük desteğini gördüğünü belirten Tartan "Vanlı hemşehrilerimizle beş yıldır çok güzel çalışmalara imza attık. Biz hep Vanlı kardeşlerimizin yanında olduk, siz de hep bizim yanımızda ve arkamızda oldunuz. Doğası güzel yerden güzel insanlar çıkar, işte Vanlılar da böyledir" diye konuştu. Vanlılar olarak Başkan Tartan'ı desteklediklerini ifade eden Ege Vanlılar Federasyonu Başkanı İshak Beyazıt ise başkana sırtında "Hakan Tartan" yazılı ve 5 sırt numaralı Belediye Vanspor forması hediye etti. Beyazıt, formanın sırt numarasının "Tartan ile beş yıl daha devam" anlamına geldiğini söyledi. Tartan'a Van'ın meşhur otlu peyniri ve ayran aşı ikram edildi. Daha sonra İkiçeşmelik'te seçim ofisi açılışını gerçekleştiren Tartan'a, bu bölgedeki Roman vatandaşların sevgisi ve coşkusu sel olup aktı. Tarihi Saray Kıraathanesi'nin bulunduğu binadaki seçim ofisinin açılışını yapan ve burada vatandaşlara seslenen Tartan, beş yıldır siyaset değil hizmet ürettiğini ve bu hizmeti ayrımcılıktan uzak, güleryüzlü ve sevginin diliyle ürettiğini söyledi.

"HALKIMIZIN EMRİNDEYİM"
Konak'ta 5 yıl boyunca kalıcı hizmetlere imza attıklarını, kent kültürünü geliştirdiklerini, temiz ve huzur dolu bir kent yarattıklarını belirten Hakan Tartan, "Halkımın hizmetindeyim. Hakan Tartan'ı tanıyanlar bilir, ben bölmem birleştiririm. Sevgide, dostlukta, barışta, kültür ve sanatta. Yine yapay bölünmelere karşı tutkalım, kimse merak etmesin" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'5 yıl daha devam'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN