Bu ne biçim yol?

Balçova'da Çetin Emeç Mahallesi Taner Kışlalı Sokak'ta ulaşım sağlayan yol üzerindeki çukur ve yarıklar, çevre sakinlerine zor anlar yaşatıyor

Giriş Tarihi: 20.6.2014
Balçova'da Çetin Emeç Mahallesi'ndeki ulaşım ve yaya olarak kullanılan yoldan özellikle araçların geçişleri sırasında zor anlar yaşandığını belirten AK Parti Balçova Belediye Meclis Üyesi Evrim Özen, yolun bir an önce Balçova Belediyesi tarafından bakımının yapılması gerektiğini söyledi. Yolun mevcut durumunun çeşitli kazalara sebebiyet verebileceğini söyleyen Özen, "Daha önce kırık asfalt yöntemiyle Balçova Belediyesi'nin yol çalışması yaptığı sokakta, civardaki inşaat çalışmaları sebebiyle ağır iş makinelerinin yollara zarar vermesi sonucu yol üzerinde ciddi yarık ve çukurlar meydana geldi. Neredeyse yarım metreyi bulan çukurlar, özellikle gece araç kullanan vatandaşlar için ciddi problem. Acil bir durumda buradaki hanelere ambulans nasıl ulaşacak? Bu sorunun da cevabını bulmakta güçlük çekiyoruz" dedi.

"ALTYAPI YETERSİZ"
Taner Kışlalı Sokağı'nın oldukça işlek bir sokak olduğunu, bölgede altyapıya yeterince önem verilmediğini ifade eden Özen, "Altyapının yetersizliği dolayısıyla yağmur sonrası yollarda oluşan çamurlar, yoldaki çukurlarla birleşince sorun daha da artıyor. Yağan yağmurla birlikte bu yarıkların dolması sonucu, çamur deryası üzerimize akıyor. Belediyenin acilen çözüm üretmesini bekliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu ne biçim yol?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN