Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hotar: Yapacaklarımızı iyi anlatacağız

AK Partili Hotar, "İzmir'de sosyal yardımlaşma fonu olmasına rağmen vatandaşlar yardımların belediyeden geldiğini sanıyor. Bu algıyı kıracağız" dedi

Giriş Tarihi: 4.3.2015
Hotar: Yapacaklarımızı iyi anlatacağız
AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Toplantısı'na katılan AK Parti Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar, 2015 Genel Seçimi ve İzmir gündemi hakkında açıklamalarda bulundu. İzmir'de kendi adına ve tüm teşkilattaki arkadaşları adına yaptıklarını yeterince anlatamadığını belirten Hotar, "Kimin kapısını çalsak güler yüzle karşılanıyoruz. Birkaç tane hizmetimizi anlatıp tanıtsak olumlu dönüş alıyoruz. Biz bunu yeterince yapamadık ki demek ki son seçimde 1 milyon oy aldık. Yanlış algıyı kırmak için daha çalışacağız. Sosyal yardımlaşma fonu olmasına rağmen vatandaşlar yardımların belediyeden geldiğini sanıyor" dedi.

ÖNEMLİ YATIRIMLAR
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican ise, "İl yönetim kurulumuzu Sayın Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Nükhet Hotar hanımefendiyle birlikte yapmak istedik. Kendisi bizim uzun yıllardan beri partimizin hem kurucularından hem büyük hizmetleri olmuş parti büyüğümüz sosyal işler başkanı olarak teşkilatta önemli ciddi işler yaptı" dedi. İktidara geldiklerinde 8 yaşında olanlar şimdi oy kullanmaya başlayacaklarını belirten Hotar, "Ama AK Parti iktidarının yaptıklarıyla beraber büyüdükleri için onlar sürece hep öyleşmiş gibi düşünüyor olabilirler. İzmir'e merkezi hükümet olarak yaptığımız yatırımlar arasında en ağırlıklı milli eğitim yatırımları alıyor. İkinci sırada sağlık yatırımlarımız geliyor. Biz hep sağlıklı insan ve herkesin eşit derecede sağlık hakkı politikasından yola çıktık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hotar: Yapacaklarımızı iyi anlatacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN