7 Haziran'dan önce hizmete başlayacak

AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi'nde Başbakan Davutoğlu tarafından müjdelenen Başbakanlık Ofisi'nin açılması için hazırlıklar sürüyor. Davutoğlu, Delican'a "7 Haziran'dan önceye yetişsin" diye talimat verdi

Giriş Tarihi: 28.3.2015
7 Haziran'dan önce hizmete başlayacak
Başbakanı Ahmet Davutoğlu'nun davetiyle Ankara'ya giden AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, İzmir'deki Başbakanlık Ofisi'nin 7 Haziran'daki genel seçimlerden önce açılacağını bildirdi. Davutoğlu'nun İzmir'deki yatırımlar ve çalışmalar hakkında yaklaşık 1 saat görüştüğü Delican'a, AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi'nde müjdesini verdiği Başbakanlık Ofisi'nın seçimden önceye yetiştirilmesi talimatını verdiği belirtildi. Başbakan Davutoğlu'nun ayda birkaç gününü geçirerek yerli ve yabancı konuklarını ağırlayacağı Başbakanlık Ofisi'nin 7 Haziran'dan önce açılacağını kaydeden Delican, "Yer konusu netleşmedi. İnşallah sayın Başbakanımızı, ofisin açılışı için en kısa sürede İzmir'e bekliyoruz" dedi. Başbakan Ahmet Davutoğlu ile yaptığı görüşmeyi Egeli Sabah'a değerlendiren AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, "İzmir ve seçimlerle ilgili istişare yaptık. Değerlendirme yaptık. Güzel ve yapıcı bir görüşme yaptık. Son derece verimli geçti. İnşallah Sayın Başbakanımızı, Başbakanlık Ofisi'nin açılışı için en kısa sürede İzmir'e bekliyoruz. Genel Seçimler öncesi Başbakanlık Ofisi'ni açacağız. Sayın Başbakanımız İzmirliler ile en kısa sürede buluşmak istiyor" diye konuştu.

'PROJELERİ KONUŞTUK'
Başbakanlık Ofisi'nin nerede olacağı konusu henüz netleşmediğini ifade eden Delican, "Çok verimli bir görüşme oldu. Ben memnun ayrıldım. İzmir'de yatırımların hızlanmasıyla ilgili görüşmemiz oldu. Tamamlanması gereken Konak Tüneli gibi yatırımlarla ilgili konuştuk. Konak Tünelleri'ni de seçim öncesi açmayı hedefliyoruz. Sayın Başbakanımızın Konak Tünelleri'nin açılışına katılıp katılmayacağı konusunda herhangi bir şey söylemedi" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
7 Haziran'dan önce hizmete başlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN