AK Parti, A takımını kurdu

Giriş Tarihi: 3.4.2015
AK Parti, A takımını kurdu

AK Parti'nin 7 Nisan'da adaylarını açıklamasının ardından İzmir'de seçim stratejisini SKM Yönetimi yürütecek. Daha çok sahada görev yapacak yönetim çalışmalarına şimdiden başladı

AK Parti Genel Merkezi, Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu başkanlığında 7 Haziran genel seçimleri öncesi milletvekili adaylarını belirleme çalışmalarını sürdürürken, İzmir İl Seçim Koordinasyon Merkezi de (SKM) "A takımı"nı belirledi. İzmir'in mahalle mahalle analizini yapan ekibin başında Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Gedikoğlu yer aldı. İl yönetim kurulu üyeleri Abdurrahman Tosun, Mihran Bedir, Hasan Ali Karaman ve Fırat Aytekin de SKM başkan yardımcıları olarak görev yapacak. Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Özgür Hızal da İl Başkanlığı ile saha çalışmalarının koordineli olarak yürütülmesini sağlayacak. Seçim kampanyasında özellikle basın ve sosyal medyaya ayrı bir önem verilecek. Yönetim listesinde Tanıtım Medya ve İzleme Sorumluları olarak, Mehmet Deniz Şimşek, Fırat Eroğlu ve Fatih Sabri Buyuran yer aldı. Kadın Kolları ve Gençlik Kolları'ndan da SKM temsilcileri yönetim listesinde yer aldı.

DEĞİŞTİRMEYECEĞİZ...

Oluşturulan ekip, "İzmir'i değiştirmeyeceğiz, geliştireceğiz" mesajı verecek. İzmir'de semt semt her noktanın demografik yapısı da çıkartılarak ona göre strateji belirlenecek. Tüm çalışmalarda kurumsallık vurgusu yapılacak.

ESNAF SİYASETTE YER ALMALI
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Zekeriya Mutlu'yu ziyaret etti. Esnaf teşkilatıyla uzun zamandır yoğun tempolarından dolayı bir araya gelemediklerini belirten Delican, "Siyasette de esnaf kardeşlerimizin yoğun katılımını isteyen bir il başkanıyım. Hatta seçimlerde sandık yönetimlerinde esnaf kardeşlerimizi istiyoruz. Çünkü esnaf kolay kolay hakkını yedirtmez. Esnaf toplumda gerçekten söz sahibidir" diye konuştu. Zekeriya Mutlu da 13 yıllık süreçte esnafa sağlanan hizmetler dolayısıyla Delican nezdinde AK Parti hükümetine teşekkür etti.

İŞTE SKM'NİN BELİRLEDİĞİ "A TAKIMI"NIN DİĞER ÜYELERİ
Program Sorumlusu Melek Eroğlu, Program Sorumlusu Gerçek Tekin, Program Sorumlusu Ahmet Şimşek, Hukuk ve Eğitim İşleri Sorumlusu Gaye Pamuk, Hukuk ve Eğitim İşleri Sorumlusu Musa Çevik, Mali İşler Sorumlusu Mesut Demirkaya, Mali İşler Sorumlusu Mehmet Serkan Aksu, Mali İşler Sorumlusu Deniz Doğan, Sekreterya ve Bilgi İşlem Sorumlusu Kemal Erim, Sekreterya ve Bilgi İşlem Sorumlusu İbrahim Terzi, Sekreterya ve Bilgi İşlem Sorumlusu Büşra Gülhan Karakaş, Sekreterya ve Bilgi İşlem Sorumlusu Ertunç Ünver, Kadın Kolları SKM Temsilcisi Hande Bayık, Gençlik Kolları SKM Temsilcisi Adil Yüksel
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti, A takımını kurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN