Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İki genel müdür arasındaki fark

Bakan Eroğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçmişte "SSK'yı batırdığını", kendisinin ise batmış İSKİ'yi ayağa kaldırdığını dile getirdi

Giriş Tarihi: 4.6.2015
İki genel müdür arasındaki fark
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürü olduğu dönemde kendisinin de İSKİ Genel Müdürlüğü görevinde bulunduğunu hatırlatarak, "Ben soyulan bir İSKİ'yi devraldım. O, SSK'yı batırdı ben de batmış 1,5 milyar dolar borç bırakılan adını sanını bilmediğim bankalara, esnaflara, eczanelere, bütün kamu kurumlarına, SSK'ya, elektrik kurumlarına borçlu olan İSKİ'nin bütün borçlarını ödedim. Biz, 1,5 milyar dolar İSKİ'nin borcunu ödedik, 600 tesis açtık. O batırıyor, biz batan müesseseyi ayağa kaldırıyoruz. İşte bizim farkımız" şeklinde konuştu.

TEHLİKELİ ZİHNİYET

Vatandaşın gösterdiği ilgiden memnun olduğunu ifade eden Eroğlu, AK Parti'nin milletin verdiği karara en çok saygı gösterecek parti olduğunu, millet ne karar verirse, ne takdir ederse ona razı olduklarını vurguladı. Ülkenin büyümesi için çalışan AK Parti'nin karşısında CHP, MHP, HDP ve Paralel Devlet Yapılanması'nın ittifakını gördüklerini dile getiren Eroğlu, bu oluşumu "dördüzler" olarak nitelendirdiğini, feraset sahibi olan milletin Türkiye üzerinde oynanan oyunlara fırsat vermeyeceğini kaydetti. "Mesele AK Parti meselesi değil aslında" diyen Eroğlu, "Bir tarafta Türkiye'nin büyük hedeflerini gerçekleştirmek isteyen AK Parti, öbür tarafta ise Türkiye'nin muazzam yükselişini, ilerleyişini, önünü kesmek isteyen bir grup var. 'AK Parti gitsin de Türkiye ne olursa olsun' diyen bir zihniyet var. Bu çok tehlikeli, Türkiye için çok yanlış bir zihniyettir" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki genel müdür arasındaki fark
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN