Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaf kaf’ta gündem kongre

Karşıyaka kulübünün ağustos ayında yapılacak genel kurulu öncesinde şubenin eski başkanı , Büyükkarcı’nın yönetim kurulu listesine girdi

Giriş Tarihi: 29.6.2020 ABONE OL
Kaf kaf’ta gündem kongre
KARŞIYAKA Spor Kulübü'nde mayıs ayında yapılması planlanan ancak korona virüs sebebiyle ağustos ayına ertelenen genel kurul öncesi aday olacağını daha önceden açıklayan mevcut başkan Turgay Büyükkarcı, güçlü bir yönetim için çalışmalarını sürdürüyor. Mevcut yönetimini camiayı yakından tanıyan, kulübe maddi ve manevi destek verecek isimlerle takviye etmek isteyen Büyükkarcı'nın yeni dönem için ciddi destek aldığı öğrenildi. Çok güçlü bir yönetimle kongrede delegelerin önüne çıkmayı hedefleyen Büyükkarcı'nın listesinde geçmiş yıllarda basketbol şube başkanlığı da yapmış Mehmet Peköz'ün de yer alacağı şimdiden belli oldu.

MEVCUT PROJELER TAMAMLANACAK
Yönetimiyle birlikte görev yaptığı 2.5 yıllık sürecin ardından Karşıyaka'daki yeni döneminde devam eden projeleri tamamlamayı hedeflediklerini belirten Büyükkarcı, "Camiamızdan çok olumlu tepkiler alıyoruz. Güzel işlere imza attık ama daha yolumuz uzun ve yapacak çok şeyimiz var. Yeni oluşacak yönetim kurulu için çalışmalarız sürüyor. Gerek yönetim içinden gerekse yönetim dışı camiadan birçok insanın bize destek vermesi, yeni yönetimde yer almak istemesi çok umut verici. Tekrar camia olmaya başladığımızı görmek herkesi mutlu ediyor. Her zaman Karşıyaka'nın yanında olan, yönetimde olmasa bile dışarıdan destek veren Sayın Mehmet Peköz yeni dönemde bizlerle birlikte olacak" diye konuştu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Kaf kaf’ta gündem kongre
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA