Saadet zinciri mercek altında

Saadet zinciri kurarak vatandaşı dolandırdığı iddia edilen firma incelemeye alındı.

Giriş Tarihi: 12.4.2011 12:03 Güncelleme Tarihi: 4.3.2016 17:23
Sanayi ve Ticaret Bakanlığından yapılan açıklamada, yapılacak olan denetimin ardından, firmanın faaliyetlerinde herhangi bir aykırılık bulunursa Quest.net'te olduğu gibi '''' hakkında da gerekli yasal işlemin yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, Zaman Gazetesinin pazar günkü sayısında ''Sanayi Bakanlığı kapattık diyor, ancak saadet zinciri Quest.net hala faaliyette'' başlıklı bir haberin yayınlanığı hatırlatılarak, söz konusu haber nedeniyle açıklanması gereken bazı hususlar bulunduğu ifade edildi.


QNET'TEN AÇIKLAMA

"Tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı QNET'in ürettiği ürünler insanların yaşam kalitesini arttırmaya yöneliktir ve AR-GE çalışmalarıyla her yıl bu ürünlere yenileri eklenmektedir. QNET, Türkiye'de ve tüm dünyada sadece internet üzerinden satış yapmaktadır. Türkiye'de resmi şirket kurulduktan sonra global değerlere ve kurallara uygun olarak, bağımsız temsilciler şirket bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Sisteminde bu kadar titiz olan QNET için tüketici haklarını korumak önceliklidir. Tüketici mevzuatının gereklerini yerine getirmek ve tüketicilerin haklarını korumak firmamız açısından büyük önem teşkil etmektedir. Kurulduğumuz tarihten itibaren tüketici uyuşmazlıklarının neredeyse tamamı şirketimiz lehine sonuçlanmıştır. Şirketimize hakkımızda tesis edilen herhangi bir para cezası da söz konusu değildir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Saadet zinciri mercek altında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN