Türkiye'nin en iyi haber sitesi

boş kaldı

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen yangınla gündem olan alışveriş merkezi, boş koridorlarıyla hayal kırıklığı yaşattı.

Giriş Tarihi: 10.4.2012 14:23 Güncelleme Tarihi: 11.4.2012 12:48
İstanbul'un trafik yoğunluğunun en fazla olduğu bölgesinde inşa edilen ve mevcut trafik yükünü artırması beklenen Trump Towers kapılarını ziyaretçilere açtı.

Mecidiyeköy'de spor ve eğitim alanı olan arazinin sorunlu bir şekilde imara açılmasıyla inşatına başlanabilen projede yoğun reklam ve tanıtım kampanyalarına rağmen açılışın ardından dükkanların boş kalması yatırımcıları üzdü.

İnşaat çalışmaları sırasında kamyonların mahalleliye kabus dolu günler yaşattığı ve protesto gösterilerine sebep olan Trump Towers'da resmi açılışa günler kalmasına rağmen hala ofis ve rezidansların tamamının satılamadığı öğrenildi.

Öte yandan, Donald Trump'ın sadece isim hakkını kiraladığı projeden yüksek prim beklentisiyle fahiş fiyatlara rezidans alanlar da umduklarını bütün bu olumsuz gelişmelerden ötürü bulamamaktan korkuyor.

TRUMP TOWERS CEPHESİ NE DİYOR?

Bütün bunların yanı sıra Trump Towers cephesi ise "yüzde 70 doluluk oranı ile başladıklarını" söyleyip şunları dile getiriyor:

"Trump Towers Mall'da kiralamalar tamamlanmış olup, 5 Nisan'da soft opening ile kapılarını açmıştır. Diğer tüm markalar ise hazırlıklarını tamamlayarak 20 Nisan'da gerçekleşecek olan resmi açılış ile birlikte faaliyete geçecektir. 20 Nisan'da ki resmi açılış Başkaban Recep Tayyip Erdoğan, Donald Trump ve Ivanka Trump'ın katılımı ile gerçekleşecektir. Trump Towers Residence'da ise yüzde 70 doluluk oranı ile 2011 yılında yaşam başlamıştır. Trump Towers Office'te ise kiralamaların yüzde 70'i gerçekleşmiştir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trump Towers boş kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN