Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Estuz, helal sertifikası aldı

Ürünlerinin içeriğinin ve üretim koşullarının en üst düzeyde hassasiyetle yapıldığını aldığı belgelerle kanıtlayan Estuz, şimdi de GİMDES denetiminde Helal Gıda Sertifikası alarak ürünlerinin Müslüman ülke halklarının inançlarına uygun olarak üretildiğini belgeledi.

Giriş Tarihi: 14.10.2014 16:40 Güncelleme Tarihi: 14.10.2014 16:42
Estuz, helal sertifikası aldı
Tuzun dengeli kullanımına önem veren ve Hayatın Dengesi yaklaşımıyla çalışmalarını sürdüren Estuz, Helal Gıda Sertifikası aldı. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında güvenilir bir marka olan Estuz, aldığı Helal Gıda sertifikasıyla da sunduğu kalite ve güveni tescilledi.

Gıda ve İhtiyaç Malzemeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği (GİMDES) tarafından verilen Helal Gıda Sertifikası'nı alan Estuz, sertifika aracılığıyla ihracat faaliyetlerini de güçlendirecek.

Estuz Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Özdemir, insanların gıda maddelerinin temiz, sağlığa uygun olması yanında inançlarına uygun olmasına da büyük önem verdiklerini belirterek, "Biz de bu konu üzerinde hassasiyetle duruyoruz. Estuz olarak bugüne kadar sunduğumuz kalite ve güveni, İslami usullere uygun çalışma hassasiyetimizi en üst düzeyde tutarak gerçekleştirdik. Bu sertifika ile öncelikle bunu tescil ettirdik. Kısacası, hem güvenilir ve sağlıklı ürünler, hem de halkımızın ve ihracat yaptığımız pek çok Müslüman ülke halklarının inançlarına uygun ürünler ürettiğimizi sertifikalandırdık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Estuz, helal sertifikası aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN