Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Altın Havan ödülü sahibini buldu

Giriş Tarihi: 25.11.2014 14:39
Altın Havan ödülü sahibini buldu

İmuneksFarma, ikinci yılında ilaç sektörünün en prestijli ödülü Altın Havan’ı kazandı.

İlaç ve eczacılık sektörünün başarılı kişi, kurum ve kuruluşlarını ön plana çıkarmak amacıyla Eczacı Dergisi tarafından bu yıl 5'nci kez düzenlenen 'Altın Havan'; Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Eyüp Gümüş, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Domaç, ilaç ve eczacılık sektörü meslek örgütleri başkanları, ilaç firmalarının temsilcileri ve eczacıların katılımı ile gerçekleşti. Ödül töreninde İmuneksFarma İnflamax Kapsül ile 'Yılın inovatif ürünü' ödülünü kazandı.

İnsanların sağlıklı, mutlu bir yaşam sürdürmeleri için çalışmalarını sürdüren İmuneksFarma ilaç sektöründeki başarılı çıkışını hızla sürdürüyor. OTC ve farma alanında hastaların daha kaliteli bir yaşam sürmeleri için Ar-Ge yatırımlarıyla sektörde fark yaratan İmuneksFarma, ikinci yılında sektörün en prestijli ödülü Altın Havan'ı kazandı.

İlaç ve eczacılık sektörünün başarılı kişi, kurum ve kuruluşlarını ön plana çıkarmak amacıyla Eczacı Dergisi tarafından bu yıl 5'nci kez düzenlenen Altın Havan'da sektörün duayen isimleri jüri üyesi olarak görev aldı. Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Eyüp Gümüş, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Domaç, ilaç ve eczacılık sektörü meslek örgütleri başkanları, ilaç firmalarının temsilcileri ve eczacıların katılımı ile gerçekleşen 5. Altın Havan ödül töreninde İmuneksFarma İnflamax Kapsül (Optimize zerdeçöp - curcumin) ile 'Yılın inovatif ürünü' ödülünü kazandı.

"GELECEK YATIRIMLARIMIZI ARTIRACAĞIZ"

İlaç ve eczacılık sektörünün Oscar'ı olarak gösterilen 'Altın Havan'da ve özellikle inovasyon alanında ödül almaktan dolayı mutluluklarını dile getiren İmuneksFarma Satış ve Pazarlama Direktörü Doktor Gökhan Demir, şunları kaydetti:

"Sektörde genç bir şirket olmamıza rağmen, köklü bir geçmişten geliyoruz. Şirketimizin kurucuları, Türkiye'den A.B.D'ye FDA onayıyla ürün satan tek Türk şirketi olan Mustafa Nevzat'ın eski ortakları. Bugün sahip olduğumuz patentler, gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge yatırımları ve hastaların kullanımına sunduğumuz ürünlerimiz ile önemli bir başarı yakaladık. Bu başarımızı sektörün duayen isimlerinin jüri olarak yer aldığı 'Altın Havan' taçlandırdı. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Altın Havan'a layık görülen ürünümüz İnflamax Kapsül, optimize zerdeçöp (curcumin) içeren jel kapsül formunda patentli bir ürün ve bu sayede etkisi normal curcumin içeren ürünlere göre çok daha yüksek. Şirket olarak sektörün gelişmesi, hastaların daha kaliteli bir yaşam sürmeleri için önümüzdeki dönemde de yatırımda hız kesmeyeceğiz. İnovatif ürün çalışmalarımızı artırdık. Önümüzdeki yıl etkili ve yan etkisi azaltılmış ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altın Havan ödülü sahibini buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN