Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan'dan Gayrimenkul Kıymetler Borsası önerisi

Giriş Tarihi: 27.11.2014 11:34 Güncelleme Tarihi: 27.11.2014 11:52
Erdoğan'dan Gayrimenkul Kıymetler Borsası önerisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün İSEDAK'ın 30. toplantısında yaptığı konuşmada katılımcılara 'Gayrimenkul' önerisinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün İSEDAK'ın 30. toplantısında yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi ve katılımcılara Menkul Kıymetler Borsası gibi bir de Gayrimenkul Kıymetler Borsası kurulması önerisinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması - HABERİN VİDEOSU


Erdoğan açılışta yaptığı konuşmada 'Menkul Kıymetler Borsaları Forumu, İSEDAK Forumu ve Merkez Bankaları son derece başarılı şekilde faaliyetlerini sürdürüyorlar. İSEDAK borsa endeksinin önümüzdeki dönemde gerçekleşecek sermaye akımlarına katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bence İSEDAK Menkul Kıymetler Borsası'nın yanında belki bir de Gayrimenkul Kıymetler Borsasını kurmasında fayda görüyorum. İSEDAK'ın altın borsası konusunda adım atması gerekir. Altın kağıt karşısında üst derecee rolü olan bir varlıktır bunun üzerinde de durulması gerekir. Tüm üye ülke ve ilgili kuruluşlarımıza burada adaleti yakalaması açısından fayda var diyorum. Bu endeksin aktif yatırımcı unsurlar haline gelmesinde fayda var diye inanıyorum' dedi.


Sabah.com.tr

Erdoğan: Ne olur şöyle kenara çekilelim ve...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'dan Gayrimenkul Kıymetler Borsası önerisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN