Bursa ve Sivas'a piyangosu

Giriş Tarihi: 3.12.2014 14:56
Bursa ve Sivas'a Vakıfbank piyangosu

, Bursa ve Sivas’ın ekonomilerini kalkındıracak bir işbirliğine gitti. Buna göre Sivas ve Bursa ticaret ve sanayi odaları ile protokol imzalayan Vakıfbank, üyelere uygun koşullarda kredi kullandıracak.

, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile işbirliğine gitti. İki ilde yapılan protokol kapsamında, üyelere özel faiz oranı ve vade seçenekleriyle kredi kullandırılacak. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay ile VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan'ın katılımıyla, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nda imzalanan protokole göre VakıfBank, oda üyelerine, finansal ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla cazip seçeneklerin yer aldığı paketlerle, özel faiz oranı ve vadelerde kredi kullanma imkanı sağlayacak. VakıfBank, 7 yıla kadar vadeli 'İşyeri Edindirme Kredisi'ni yüzde 0.92'den başlayan faiz oranlarıyla, 5 yıla kadar vadeli 'İşletme İhtiyaç Kredisi'ni ise yüzde 0,95'ten başlayan faiz oranları Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine sunacak.

Dış ticarette örnek olduk

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye'nin kalkınmasında üretimin önemine işaret ederek, "Bu yolda atılan her adım, Türkiye'yi hedeflerine daha da yaklaştıracaktır" dedi. İmzaladıkları kredi protokolü ile Vakıfbank'ın, üyelerine uygun maliyet ve vade seçenekleri ile kredi kullandıracağını belirten Burkay, şunları kaydetti: "Marmara Bölgesi'nin gerek kaliteli iş gücü, gerekse sanayisi ve dünyada rakipsiz markalarıyla dış ticarette diğer illere örnek oldu. Sizlerle işbirliğimizi yeni alanlara taşımak bankamız için ayrıca önem taşımaktadır. Diğer illerimizde olduğu gibi, Bursa başta olmak üzere Marmara Bölgesi'nde de girişimcilerimizin ve yatırımcılarımızın yanındayız. Bizlere emanet edilen tüm finansal kaynakları en uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranlarıyla sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz"

Özel ödeme koşulları


Bursa'nın ardından Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan ve Sivas TSO Başkanı Osman Yıldırım Sivas'ta bir araya geldi. Protokol öncesi bir konuşma yapan Vakıfbank Genel Müdürü Aydoğan "Sizlerle iş birliğimizi yeni alanlara taşımak bankamız için ayrıca önem taşıyor. Vakıfbank olarak diğer illerimizde olduğu gibi Sivas başta olmak üzere İç Anadolu bölgesinde de girişimcilerimizin ve yatırımcılarımızın yanındayız. Bizlere emanet edilen tüm finansal kaynakları, en uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranlarıyla sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.

Kalkınmanın yolu üretim


Sivas TSO Başkanı Yıldırım ise bu protokolün, yönetime geldikleri günden bu yana VakıfBank ile imzalanan dördüncü protokol olduğunu hatırlatarak, söz konusu protokollerle üyelerine, hep daha iyi koşullarda kredi imkanını sunmaya çalıştıklarını belirtti.Reel sektör ve finans sektörünün birlikteliğinin önemine inandıklarını ifade eden Yıldırım, şunları kaydetti: "Reel sektör, önüne bakmayı ve geleceğini yeni yatırımlarla, yeni hamlelerle şekillendirmeyi arzu etmekte ve finansman teminindeki güvence öne çıkmaktadır. Türkiye'nin kalkınmasının yolu üretimden geçiyor. Bu yolda atılan her adım, hedeflere daha yaklaştırıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursa ve Sivas'a Vakıfbank piyangosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN