Türk ını tanıtacak

Yaklaşık 7 yıl önce hem iç hem de dış pazarda tüketicinin narenciye alışkanlığında "Türk ürünü" imajı oluşturmasına katkı sağlamak amacıyla kurulan NTG, tanıtım faaliyetlerine devam ediyor.

Giriş Tarihi: 13.12.2014 16:57
Türk portakalını Tarkan tanıtacak
Dünyanın çeşitli coğrafyalarında Türk narenciyesinin bilinirliğini artırmaya yönelik çalışma yürüten Narenciye Tanıtım Grubu (NTG), yeni reklam için şarkıcı ile ikinci kez tanıtım yapmak istiyor.

RUSLARA NARENCİYEYİ TARKAN TANITACAK

Türk narenciyesini tanıtmak için 2009 - 2010 narenciye sezonunda Tarkan'ın yer aldığı reklam kampanyası hazırlayan NTG, bu reklamla özellikle Rusya pazarına ihracatta önemli katkı sağladı.

1 milyar dolarlık hacim son dönemde Rusya'da tanıtım faaliyetlerine başlayan NTG, Tarkan ile yeniden işbirliği yaparak Türk narenciyesinin bilinirliğini daha da artırmak istiyor.

3.6 MİLYON NARENCİYE ÜRETİMİ

NTG başkanı Ali Kavak, yıllık ortalama 3.6 milyon ton üretimi ve 1 milyar doları aşan ekonomik değeriyle Türk narenciyesinin yapılan tanıtım faaliyetleri sayesinde dünyada söz sahibi olmaya çalıştığını söyledi. Kavak, yaptıkları tanıtım kampanyasıyla Türk narenciyesinin yüzünü güldürmeyi amaçladıklarına da dikkat çekti.

TARKAN'I GÖREN TÜRK PORTAKALI SİPARİŞ ETTİ

Kavak, Tarkan'la yapılan reklam çalışmasının o dönem ihracata önemli katkı sağladığını anımsatarak, "Yine Tarkan'la bir tanıtım çalışması yapmak istiyoruz. Tarkan'la şu an yürütmekte olduğumuz tanıtım çalışmalarını birleştirerek daha farklı bir çalışma ortaya çıkarabiliriz" ifadelerini kullandı.

Kavak, kendilerininyeniden Tarkan'la çalışma istekleri olduğunu ve bununla ilgilien kısa zamanda ünlü sanatçıyla görüşeceklerini bildirerek, konunun önümüzdeki ay netlik kazanmasını beklediklerininde altını çizdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk portakalını Tarkan tanıtacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN