'a "Yılın Sponsoru" ödülü

Türkiye, "Türkiye Spor Adamları Ödülleri"nde "Yılın Sponsoru" seçildi.

Giriş Tarihi: 16.12.2014 11:14
Vodafone'a Yılın Sponsoru ödülü
JK, Arena ve sponsorluklarıyla son yıllarda spora desteğini artıran Vodafone Türkiye "turkiyesporadamlari.com" okurlarının oylarıyla belirlenen ve bu yıl 13.'sü düzenlenen "Türkiye Spor Adamları Ödülleri"nde "Yılın Sponsoru" seçildi.

Vodafone, Spor Türkiye A.Ş. tarafından bu yıl 13.'sü düzenlenen "Türkiye Spor Adamları Ödülleri"nde "Yılın Sponsoru" seçildi. turkiyesporadamlari.com okurlarının oylarıyla belirlenen anket sonucuna göre Vodafone Türkiye, toplam oyların %64'ünü alarak, 2014'ün en başarılı spor sponsorları sıralamasında ilk sıraya yerleşti.

Harbiye Hilton Convention Center'da düzenlenen törende Vodafone Türkiye adına ödül alan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

"Vodafone olarak, sporun, toplumların ekonomik ve sosyal gelişiminde üstlendiği işlevin bilinciyle hareket ediyor; Türkiye'yi dünyanın öncü spor ülkelerinden biri yapma hedefiyle önemli spor yatırımları yapıyoruz. Bu kapsamda, günlük hayatımızla bütünleşen futbol ve ülkemizin gerek tanıtımına gerekse ekonomisine büyük katkısı olan maraton başta olmak üzere, sporun çeşitli dallarına destek veriyoruz. Bu doğrultuda, bir yandan spor izleyicilerinin ve katılımcılarının dijital deneyimlerini zenginleştirecek çalışmalar yürütürken, bir yandan da iletişim gücümüzü ve global bilgi birikimimizi ülkemizde ve yurtdışında harekete geçirerek, ilgili spor dalının farkındalığını ve izlenirliğini artıracak faaliyetlerde bulunuyoruz. Vodafone Türkiye olarak spor alanında büyük bir özveriyle yürüttüğümüz sponsorluk faaliyetlerimizin ödüle layık bulunmasından mutluluk duyduk. Türk toplumunun ekonomik ve sosyal gelişimi için spora desteğimizi sürdüreceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vodafone'a "Yılın Sponsoru" ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN