Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Gayrimenkul Sektörü 2015’te % 10 Büyüme Gösterecek”

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu sektörle ilgili öngörülerini paylaştı.

Giriş Tarihi: 17.12.2014 19:05 Güncelleme Tarihi: 19.12.2014 15:19
“Gayrimenkul Sektörü 2015’te % 10 Büyüme Gösterecek”
2014 yılının ilk yarısında eksi değerlerde seyreden sektörün yılı artı değerlerle kapattığını söyleyen Ağaoğlu şöyle konuştu: "Gayrimenkul sektörü 2015 yılının ilk yarısında seçim nedeniyle stabil geçecektir. Ancak yılın ikinci yarısında toparlanmaya başlayacak sektörün yılı % 10 büyüme ile kapatacağını düşünüyoruz" dedi.

Beaulieu Uluslararası Grup basın toplantısına katılan Ali Ağaoğlu, projelerinde müşteri memnuniyetine önem verdiklerini vurgulayarak şunları söyledi: "Maslak 1453 projesi Avrupa ve dünyanın en önemli projeleri arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada geliyor ve bunu sağlamak için projelerimizde kullandığımız malzemelerde dünya markalarını tercih ediyoruz."

"Beaulieu Uluslararası Grup'u Türkiye'de Üretim Yapmaya Davet Ediyorum"

Beaulieu Uluslararası Grup'tan sipariş verdikleri 300 bin metrekare parkenin bir seferde, tek projede kullanılan dünyadaki en büyük parke miktarı olduğunu belirten Ağaoğlu, grubu Türkiye'de üretim yapmaya davet etti. Ağaoğlu: "Beaulieu Uluslararası Grup'u Türkiye'de sadece satış yapmaya değil ülkemizde üretim yapmaya da davet ediyorum. Türkiye, Ortadoğu, Asya ve Rusya'ya yakınlığı ile bir köprü konumunda ve Ortadoğu ile Asya'da büyüyen inşaat sektörüne daha rahat erişim sağlamakta."

Maslak 1453 hakkında son gelişmeleri paylaşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Projeler Genel Koordinatörü Murad Acar 'Maslak 1453 projesinin % 40'ı tamamlandı' dedi.

İş ve işçi güvenliği konusuna da değinen Acar, Maslak 1453'te 175'e yakın iş güvenliği çalışanının olduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Gayrimenkul Sektörü 2015’te % 10 Büyüme Gösterecek”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN