Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ETİ'nin patronundan Ülker'in patronuna pasta

İngiliz United Biscuits’i 3.2 milyar dolara satın alarak 2014’te Türkiye tarihinin en büyük satın almasına imza atan Yıldız Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, bugün instagram hesabından “çok anlamlı” bir fotoğraf ve mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 31.12.2014 17:54
ETİ'nin patronundan Ülker'in patronuna pasta
Dünyanın en büyük bisküvi şirketlerinden İngiliz United Biscuits'i 3.2 milyar dolara satın alarak 2014'te Türkiye tarihinin en büyük satın almasına imza atan Yıldız Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, bugün instagram hesabından "çok anlamlı" bir fotoğraf ve mesaj yayınladı.

"FİRUZ AMCAM BANA KEK YOLLAMIŞ"

Murat Ülker, instagram hesabına yüklediği pasta fotoğrafıyla ilgili olarak "Firuz amcam bana kek yollamış. Teşekkürler Firuzhan bey…" notunu düştü.
Murat Ülker'e pasta gönderen Ülker'in Türkiye'deki en büyük rakibi ETİ'nin kurucusu ve Onursal Başkanı Firuz Kanatlı'ydı. Murat Ülker, pasta jesti için Firuz Kanatlı'nın oğlu ETİ YönetimKurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı'ya da teşekkür etti.

Murat Ülker'in sosyal medyadaki bu paylaşımı üzerine takipçilerinden "Rekabetin Güzelliği…", "Tatlı rekabet" gibi yorumlar geldi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ETİ'nin patronundan Ülker'in patronuna pasta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN