Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Toplantılarınızı eğlenceli hale getirin

Sıkıcı iş toplantılarını keyifli hale getirerek çalışan motivasyonunu artırmayı hedefleyen iş dünyası, kurum içi toplantılarını artık restoranlara taşıdı. Renk uyumu ve lezzetli kokusuyla bu toplantı odalarında verim %40 oranında artıyor.

Giriş Tarihi: 23.1.2015 10:47 Güncelleme Tarihi: 23.1.2015 10:49
Toplantılarınızı eğlenceli hale getirin
Son zamanlarda gözlemlenen o ki toplantıların kalbi artık restoranlarda atıyor. Sıkıcı ofis ortamlarındansa özel donanımlı, hem göze hemde mideye hitap eden odalar tercih ediliyor.

Yapılan bir araştırmaya göre ise; bu tarz mekânlarda yapılan toplantıların veriminin ofis ortamında yapılan toplantılara nazaran daha yüksek olduğu gözlemleniyor.

Toplantılar daha verimli ve lezzetli
Zamanla yayılan bu geleneğe restoranlarda personelinden donanım ve mekân dizaynına kadar her şekilde adapte olmuş durumda. Toplantıların ritmini ve ahengini bozacak her türlü uygulamadan kaçınan restoranlarda her biri son teknoloji ürünü toplantı ekipmanları ile donatılıp özel şekilde dizayn edilmiş odalar bulunuyor.

Bu odaları isteyen şirket toplantıları, isteyen ise şık bir akşam yemeği için rezerve ettirebilirken farklı alternatif buluşmalar için de bu odalar dizayn edilebiliyor.

Ümraniye, Esenler(Giyimkent) ,Bayrampaşa Şubeleri ile hizmet veren Ramazan Bingöl, "İş toplantılarının Şubelerinde oluşturdukları özel VIP odalarda daha keifli hale geldiğine dikkat çekiyor. Ayrıca Zengin menü seçeneklerinin yer aldığı Şubelerinde toplantı esnasında yemek kokularının iştah açtığını, yeni fikirler ve sağlıklı kararlar alınmasına olanak sağladığını, verilen kaliteli hizmetin toplantıları keyfe dönüştürdüğünü söylüyor. Tüm şubelerinde VIP odaların yer aldığını belirten Ramazan Bingöl, özellikle Şehir ve Yurt Dışından bu odalar için gelen misafirleri olduğunu ayrıca Restoran gelirlerininin %30 'unu yine bu Özel odalarda düzenledikleri özel organizasyonlardan elde ettiklerini ifade ediyor.Bu odalarda yok yok!

Ramazan Bingöl; özel tasarım avizeleri, altın kaplama servis ekipmanları, Osmanlı dokusunu hissettiren lale motifleri, rahatlığınıza rahatlık katacak koltukları, kendi içlerinde yer alan banyolarıyla, kendinize ait bir zaman diliminde arayacağınız herşeyi bu VIP odalarda bir araya getirmiş. Her biri özel dizayn edilmiş, son teknoloji ürünü toplantı ekipmanları ile ister şirket toplantıları, ister şık bir akşam yemeği, isterseniz sevdikleriniz ve aileniz ile sadece kendinize ait bir mekân…BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Toplantılarınızı eğlenceli hale getirin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN