ve İnstagram'ı hackledik!

Sabah saat 8.20 sularında iki internet devi ve ’ın erişime kapanması ardından, söz konusu sorunun bir siber saldırıdan kaynaklandığı iddia edildi.

Giriş Tarihi: 27.1.2015 11:07
Facebook ve İnstagram'ı hackledik!
ve 'a erişilememesi üzerine açıklama yapan hacker grubu Lizard SquadF, sorunun düzenledikleri siber saldırnın neticesinde gerçekleştiğini iddia etti. Söz konusu iddia ile ilgili Facebook ve 'dan henüz resmi bir açıklama yapılmadı.Facebook'a bağlanmak isteyen kullanıcılar yaklaşık 1 saat boyunca bu mesajla karşılaştı. Facebook'a bağlanmak isteyen kullanıcılar yaklaşık 1 saat boyunca bu mesajla karşılaştı.

Siber alemin popüler korsan gruplarından Lizard Squad, daha önce PlayStation Network ve Xbox Live'ı da hack'lediğini iddia etmişti.

Erişime kapanan Facebook ve Instagram yaklaşık 1 saat boyunca kullanıclarına hizmet sağlayamadı.Yaklaşık 1 saat boyunca hizmet veremeyen Instagram, Twitter üzerinden bir açıklama yayınladı. Yaklaşık 1 saat boyunca hizmet veremeyen Instagram, Twitter üzerinden bir açıklama yayınladı.

Instagram mikro blog sitesi Twitter üzerinden yaptığı açıklamada erişime kapalı olduklarını belirten bir açıklama yayınladı. Sözcü, sitenin neden çöktüğüne dair bir açıklama yapmaktan kaçındı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Facebook ve İnstagram'ı hackledik!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN