Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Memur Maaş Bordrosu E-Bordro Yayınlandı

Giriş Tarihi: 15.4.2015 10:12
Memur Maaş Bordrosu E-Bordro Yayınlandı

Her ayın 14'ünden itibaren yayınlanan memur maaş bordroları oluşabilecek her türlü hatanın da tespit edilebilmesine olanak sağlıyor.

Bu sayede düzeltme imkanı veriyor. Ancak başkalarının da sizin bordronuzu görmemesi açısından bazı tedbirler alınmıştır. Bu da e-bordro ya girişte biraz can sıksa da tamamen güvenlik amaçlıdır.

Memur maaş bordronuzu görüntüleyebilmek için TC kimlik numaranızı, memuriyet sicil numaranızı ve emekli sicil numaranızı sisteme girerek görüntülemek istediğiniz ayın bordrosunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 0 0 0 Memur Maaşlarının zamanı geldi. Yarın 15 Nisan ve memur maaşları yatacak.

Memurlar aylık maaş tutarlarını tam ve net olarak e-bordro sisteminden takip edebilmektedirler. Maaşlardan yapılan gelir vergisi başta olmak üzere kesintileri ve maaşa eklenen sendika ücreti gibi eklenen ücretleri bu sistem üzerinden takip edebiliyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarda görev yapan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4A maddesine tabi çalışanların online sistem üzerinden erişebilecekleri 15 Nisan 2015 tarihli memur maaş bordrosu yayınlandı.

15 MART 2015 TARİHLİ MEMUR MAAŞ BORDROSU İÇİN TIKLAYINIZ
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Memur Maaş Bordrosu E-Bordro Yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN