Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mehmet Ali Akarca: Telekom sektörü itici güç olacak

Sürdürülebilir başarı için telekomun itici güç olacağını belirten Türk Telekom Kurumsal Müşteri Birimi CEO’su Mehmet Ali Akarca, iletişimin geleceğini Sabah için yazdı.

Giriş Tarihi: 22.4.2015 14:34
Mehmet Ali Akarca: Telekom sektörü itici güç olacak

Sürdürülebilir büyüme için teknoloji geliştirmek ve yenilikçi olmak önemli kriterler olarak öne çıkıyor. Kurumlar teknolojiden faydalanarak daha kaliteli ve daha hızlı servis sunmanın yanı sıra iş verimlerini artıran inovatif çözümlerle de büyük ekonomik faydalar sağlıyor. Teknolojiyi ve sunduğu yenilikçi çözümleri takip edip, kullanan kurumlar rekabette öne geçiyor. 2015 yılında, telekomünikasyon sektörünün ekonominin büyümesinde çok önemli bir itici güç olacağını öngörüyoruz. Data hizmetleri, 4G teknolojisi, akıllı yaşam uygulamaları, bulut teknolojileri ve katma değerli servislerin ise sektörde büyümeyi besleyecek en önemli alanlar arasında yer alacağını öngörüyoruz.

ODAĞIMIZDA MÜŞTERİ VAR

Dolayısıyla, bu alanlarda kurumsal ihtiyaçlara yönelik cihaz, ürün ve servisler geliştirmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak bizim ana odağımızı oluşturuyor. Bir yandan hızla artan data miktarının ve data bazlı servislerimizin müşterimize en iyi şekilde ulaştırılması için altyapı yatırımlarımızı sürdürürken, diğer yandan yaygın ağımız üzerinden, zengin ürün ve servislerimizle her segmentte kurumların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya devam edeceğiz. Ülkemizin ihtiyaçları için çalışıyor, dev hizmet ağımız ve teknoloji altyapımızla kurumsal müşterilerimizin işlerini daha ileriye taşıyoruz. Ayrıca, Türkiye'de sunduğumuz üstün kalite, güvenilir ve esnek telekomünikasyon çözümlerini global müşterilerimize de aynı özenle sunuyoruz. Türkiye'nin bölgedeki önemli rolünü daha ileriye taşımak istiyoruz.

Türkiye'nin gözü, kulağı, sesi

Sabah gazetesi, yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana ülkemizde yazılı basının en önemli temsilcilerinden biri oldu. Getirdiği yenilik ve ilklerle her zaman fark yaratmış, çeyrek asrın üzerindeki yayın hayatıyla toplumumuzun gözü, kulağı ve sesi olmuştur. 30'uncu kuruluş yıldönümünü kutladığınız bu anlamlı günde, Türk basın tarihinin mihenk taşlarından biri olan Sabah'ın bugünlere gelmesinde emeği geçen herkesi tebrik eder, nice başarılı yıllar dilerim.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mehmet Ali Akarca: Telekom sektörü itici güç olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN