Otomatik Ödeme Talimatı

Giriş Tarihi: 6.5.2015 10:51
Halkbank HGS Otomatik Ödeme Talimatı

her gün yenilikçi ve özgün kampanyalarını sizlerle buluşturuyor. Halkbank müşterisi olmak demek avantajlı bir dünyada keyif sürmek anlamına geliyor.

her gün yenilikçi ve özgün kampanyalarını sizlerle buluşturuyor. Halkbank müşterisi olmak demek avantajlı bir dünyada keyif sürmek anlamına geliyor. Siz de Halkbank ailesinin bir üyesi iseniz size sunulan bu imkanlardan haberdar olarak kendi ihtiyacınıza yönelik olan kampanyaları tercih edebilir bir yandan bütçenizi sarsıntılardan korurken bir yandan hem kendinizi hem de sevdiklerinizi memnun edecek yeni girişimler sergileyebilirsiniz. Üstelik Halkbank kampanya ve kredilerinden yararlanmak düşündüğünüzden çok daha kolay. Siz de kendinize uygun kredileri bulmak ve kampanyalardan haberdar olmak için en yakın şubeyi ziyaret edebilir ya da internet adresinden faydalanabilirsiniz. Halkbank müşterileri şimdi de ücretlerini otomatik olarak yüklüyor ve böylece daha rahat ediyor.


Siz de Paraf ile HGS otomatik yükleme talimatı verin, rahat edin!

HGS etiketinize yapacağınız yüklemeleri, otomatik yükleme talimatı vererek Paraf ile gerçekleştirebilirsiniz. HGS etiketinizi Paraf ile eşleştirdiğinizde, HGS etiketinize yapılacak yüklemeler Paraf'tan otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Böylece, herhangi bir faiz veya komisyon eklenmeden, ödemelerinizi ekstrenizin son ödeme tarihine kadar yapabilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halkbank HGS Otomatik Ödeme Talimatı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN