Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çiftçiler 30 dakika bedava konuşacak

Giriş Tarihi: 14.5.2015
Çiftçiler 30 dakika bedava konuşacak

Turkcell'in düzenlediği kampanya çerçevesinde çiftçiler 14-15 Mayıs'ta 30 dakika bedavaya konuşacak. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell Çiftçi Birliği'ne üye olmak gerekiyor

Turkcell, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'ne özel olarak Turkcell Çiftçi Birliği'ne üye olan tüm faturalı ve Hazır Kart'lı bireysel Turkcell müşterilerini, 14 ve 15 Mayıs günlerinde yurtiçinde geçerli yarım saat her yöne konuşma hediyesinden faydalandırıyor. Kampanyadan Turkcell Çiftçi Birliği'ne ücretsiz üye olan tüm faturalı ve Hazır Kart'lı bireysel Turkcell müşterileri yararlanabiliyor.

1 milyon 350 bin mobil çiftçi

Turkcell, 6 yıldır tarımsal üreticiler ve hayvan yetiştiricileri için sunduğu hizmet ve uygulamaları, "Turkcell Çiftçi Birliği" çatısı altında topluyor. 1 milyon 350 bin üyeye ulaşan, çiftçilere yönelik tüm servis ve çözümleri kapsayan Turkcell Çiftçi Birliği üyeleri, Türkiye'de bir ilk olan köy bazında hava durumu servisinin yanı sıra tarımsal destek bilgilendirmelerinden ve kişiselleştirilmiş zirai danışma hizmeti sunan Turkcell Tarım Doktoru Servisi gibi Turkcell'lilere özel hizmetlerden de faydalanabiliyor.

Her çiftçiye bir ziraat mühendisi

Turkcell Tarım Doktoru servisi ile tarlasını ve yetiştirdiği ürünü kaydettiren tüm Turkcell'li çiftçiler, ürünlerinin evre geçişlerini ve bu evrelerde ürünlerin olması gereken fiziksel durumunu takip edebiliyor. Turkcell Tarım Doktoru Paketi'ne abone olan çiftçilerin maliyetlerinde yüzde 20 düşüş, verimlerinde ise yüzde 10 artış sağlanabiliyor. Turkcell'li çiftçiler; ürüne ve tarlaya özel teknik yetiştiricilik programı, ürüne ve tarlaya özel gübreleme programı, ilçe bazlı beş günlük meteoroloji hava tahminleri, bölgesel bazda hastalık ve zararlılara karşı erken uyarılar, 8099 Tarımsal Destek Hattı, tarımsal ürünler hakkında pazar bilgileri, hal fiyatları, PTT şubeleri aracılığıyla indirimli toprak ve ürün analizleri ve Tarım Bakanlığı'ndan bölgeye ve ürüne özel teşvik ve destek bilgileri gibi konularda Turkcell Tarım Doktoru'nun olanaklarından faydalanabiliyorlar.

Çiftçiler için avantajlı iletişim

Turkcell'de 12 ay kalma sözü verenler, Bereket500 kampanyasıyla her yöne 500 dakika için 20 TL; Bereket750 kampanyasıyla her yöne 750 dakika için 25 TL; Bereket1000 kampanyasıyla her yöne 1000 dakika için 35 TL ödüyor. Bereket tekliflerine gelen abonelere 6 ay boyunca her ay, paketindeki dakika kadar internet faydası hediye alıyor ve Tarım Doktoru Servisi'ni de ücretsiz kullanabiliyorlar.

Faturalar hasatta ödeniyor
Faturam Hasatta servisi ile dönemsel gelire sahip çiftçiler aylık 100 TL'yi geçmeyen faturalarının son ödeme tarihini, Faturam Hasatta katılımından sonra çıkacak 6. faturalarının son ödeme tarihine erteliyor. Fatura tutarı 100 TL'yi geçmediği sürece Faturam Hasatta katılımından sonra çıkan ilk fatura 5 ay, ikinci fatura 4 ay, üçüncü fatura 3 ay, dördüncü fatura 2 ay, beşinci fatura ise 1 ay olacak şekilde toplam 5 fatura dönemi boyunca ödeme alınmıyor. En az 6 aydır Turkcell Faturalı Çiftçi Tarifesi'nde olan tüm müşteriler bu servisten faydalanabiliyor. Servisten yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezleri'nden veya Turkcell Çağrı Merkezi üzerinden servis aboneliği başlatmak yeterli oluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çiftçiler 30 dakika bedava konuşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN