Akyapak imzası Dubai Eye'de

Giriş Tarihi: 15.5.2015
Akyapak imzası Dubai Eye'de

Son 5 yıldır yüzde 80 ihracat odaklı üretim yapan Akyapak Makine, 2014'te 95 ülkeye ihracat gerçekleştirdi. Dubai'de yapılan Dubai Eye eğlence ve yaşam merkezindeki dönme dolap da Akyapak Makine'nin eseri...

Otomotiv, denizcilik, havacılık, inşaat, ısıtma- soğutma, enerji, petrokimya, savunma sanayisi gibi küresel ekonomiye yön veren pek çok alanda müşterilerine yüksek kalitede üretim ve uygulama çözümleri sunan Akyapak Makine, farklı coğrafyalardaki ülkelere ihracat yapıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Levent Akyapak, NC ve CNC silindir, boru ve profil bükme makineleri, bombe ve bombe presleri, CNC profil, plaka ve flanş delme, oxy & plazma kesim makineleri ve kaynak çözümleri ile birçok sektöre yüksek teknolojili yerli çözümler ürettiklerini söyledi. Levent Akyapak "Makine sektörü kendi içerisinde ilerlemeye devam ediyor, Bursa'da makine sektörü kendi devlerini yaratmış durumda... Biz, Akyapak olarak Türkiye'de bugüne dek üretilen en büyük silindir bükme makinesini üretmenin gurunu yaşıyoruz. Dünya'da bir çok yapının üretim ve inşa süreçlerinde Akyapak makinelerinin imzası bulunuyor. Bu imzalardan biri de beş farklı dünya kentinin ardından, en büyüğü Dubai de gerçekleştirilen Dubai EYE eğlence ve yaşam merkezinde yer alan en büyük dönme dolap Akyapak makinesinin eseri. Üstün Türkiye teknolojisiyle daima ileriye gitme hedefindeyiz " diye konuştu.

HEDEF PAZAR TÜM DÜNYA

Makine sektörünün, gerek üretim değeri gerekse ihracat açısından Bursa ve bölge ekonomisi itibariyle büyük değere sahip olduğunu vurgulayan Akyapak Yönetim Kurulu Başkanı Levent Akyapak, "Almanya, Fransa, İngiltere başta olmak üzere ağırlıklı Avrupa ülkelerinin yanında Rusya, Çin, Hindistan, Endonezya, Brezilya ve İran gibi ülke ve bölgeler pazarımızı oluşturuyor. Ancak, satış ekibimiz tüm dünyayı hedef pazar olarak belirledi. Tüm çalışmalarımızı bu bakış açısıyla geliştiriyoruz. Bu bağlamda, bayilerimizle kurduğumuz iletişim ağını her geçen gün kuvvetlendirirken, AR-GE çalışmalarımızı da hız kesmeden sürdürüyoruz. Bursa'dan dünyaya ileri teknoloji sunmaya devam edeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akyapak imzası Dubai Eye'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN