YSK oy pusulası ve zarfı için kağıt alacak

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığınca, oy pusulası kağıdı ile oy zarfı yapımında kullanılacak filigranlı kağıt satın alınacak.

Giriş Tarihi: 23.6.2015 10:35
YSK oy pusulası ve zarfı için kağıt alacak
'de yayımlanan ilana göre, Genel Müdürlüğü tarafından, YSK'nın ihtiyacı olan bin 600 ton beyaz renkli filigranlı oy pusulası kağıdı ile 60 ton sarı renkli filigranlı oy zarfı kağıdı iç ve dış piyasadan açık isteme usulüne göre satın alınacak.

ye teklif verecek firmalar, 140 lira karşılığında şartname alabilecek. Teklif mektupları iç içe konulmuş iki zarf halinde olacak. İç zarfta teklif edilen fiyatın yazılı olduğu teklif mektubu, dış zarfta ise iç zarfla birlikte teknik ve ticari şartname ile eklerinin aynen kabul edildiğini belirten yazı ile istenen diğer belgeler bulunacak.

Teklifler, 9 Temmuz saat 12.00'ye kadar Genel Müdürlüğüne sunulacak.

İhale konusu malzemenin tamamı için teklif verilecek, kısmi teklifler değerlendirilmeyecek.

Teklif edilen bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere istekliler tarafından belirlenecek tutarda, 10 Ocak 2016'ya kadar geçerli geçici teminat avro cinsinden verilecek.

İhale, isteklilerin ilk tekliflerini yazılı olarak bildirmeleri ve devamında sözlü olarak tekliflerini sürdürmeleri şeklinde olacak.

Canlı borsa ve dövizde son durum
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
YSK oy pusulası ve zarfı için kağıt alacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN