Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İSO Anadolu sermayesini ağırlayacak

İstanbul Sanayi Odası, bu yılki 13. Sanayi Kongresi'nde interaktif bir platform oluşturacak. Anadolu'dan çok sayıda ticaret ve sanayi odasının ağırlanacağı olan kongrede, bütünsel kalkınma ele alınacak

Giriş Tarihi: 10.7.2015
İSO Anadolu sermayesini ağırlayacak
İstanbul Sanayi Odası (İSO), bu yılki 13. Sanayi Kongresi'nde bir ilki hayata geçirerek, kongreyi interaktif bir platforma dönüştürecek. 8 Ekim'de Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek 13. Sanayi Kongresi, tarihinde ilk kez Anadolu'dan çok sayıda sanayi ve ticaret odalarının işbirliğiyle interaktif bir platform haline gelecek. "Birlikte yaratmak" ve "işbirliği" kavramlarının damga vuracağı yeni nesil sanayi kongresinde, bütünsel kalkınmanın dünyanın en iyi örneklerinden biri olan Finlandiya modeli ele alınacak.

3 ÖZGÜN ETKİNLİK OLACAK

Geçen yıl 12. Sanayi Kongresi'nde "Bütünsel Kalkınma için Vasatlıkla Yüzleşme" temasını tartışan İSO, bu yılki kongreyi ise "Vasatlıktan Çıkış için İnsan ve Kültür - Geleceği Birlikte Kuralım" teması üzerine kurdu. Kongrede dünyada ve Türkiye'de önemi giderek artan yeniden üretim ekonomisi, "Nasıl Üretim?", "Nasıl İnsan?", "Nasıl İşbirliği?" ve "Nasıl Sürdürülebilirlik?" başlıkları altında ele alınacak. Çalıştaylara, Anadolu'nun sanayi ve ticaret odalarının katkılarıyla çok sayıda sanayici, kadın girişimci, melek yatırımcı ve kanaat önderleri katılacak. Kongrede üç özgün etkinliğe de yer verilecek. "Matematik: Matematik Hayattır" buluşmasında Ali Nesin, "Yeni Teknoloji Trendleri: Gelecek Neler Getirecek" etkinliğinde Emin Çapa katılımcılarla buluşacak. Ayrıca "Bazen Olmaz: Başarının Yolu Kaybetmekten Geçer" oturumu da düzenlenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İSO Anadolu sermayesini ağırlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN