Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstMarina'da ramazan bereketi

Dap Yapı, Kartal'da hayata geçirdiği İstMarina'da ramazana özel kampanya başlattı. Bu kapsamda firma, ev alan müşterisini 4 gün 3 gece Cote D'Azur'a gönderiyor

Giriş Tarihi: 10.7.2015
İstMarina'da ramazan bereketi
Dap Yapı, Kartal'da hayata geçirdiği İstMarina projesinde ramazan ayı için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, Fransa'nın Akdeniz kıyılarındaki dünyaca ünlü tatil bölgesi Cote D'Azur'e seyahat hediye ediliyor. Monaco, Nice ve Cannes'da 4 gün 3 gece tam pansiyon konaklamalı Cote D'Azur kampanyası kapsamında, ramazan ayı boyunca İstMarina'daki rezidans konutlardan satın alan herkes katılabilecek.

YÜZDE 86'SI SATILDI
Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Seçim sonrasında pazarın oldukça hareketli olduğunu görüyoruz. İnsanlar yaz tatiline çıkmadan önce gayrimenkul alışverişini tamamlamak istiyor. İstMarina'da bin 463 ünitenin yüzde 86'sını satmış durumdayız; başka bir deyişle bin 260 dairemiz alıcısıyla buluştu. Gelen talebi dikkati alarak Cote d'Azur kampanyasını Ramazan ayına özel uzatmayı uygun bulduk. Böylece müşterilerimize yaz tatili de armağan edeceğiz. International Property Awards tarafından 'Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme' projesi seçilen ve 2014 yılında, gelir kaleminde en fazla satışı gerçekleştiren İstMarina'ya ilgi artarak devam ediyor. Bizde bu ilgiye karşılık vermek maksadıyla müşterilerimizin mutluluğu için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

30 MİLYONLUK KÖPRÜ
Ziya Yılmaz, "İstMarina, ülkenin tanıtımı dışında bölgeye de katma değer sağlıyor. İstMarina'ya 2 adet, 30 milyon TL değerinde köprü yaptık. Tren yolu ve sahil yolu üzerinden geçen köprülerin toplam uzunluğu 380 metre olup E5 ve E6'yı sahil yoluna bağladı. Ayrıca köprüleri kavşakla tamamladık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstMarina'da ramazan bereketi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN