yeni okul sezonuna hazır!

2015 – 16 Back to the school (okula dönüş ) için geri sayımın başlamasıyla öğrenci adaylarını ve aileleri alışveriş telaşı sardı. yeni okul dönemi alışverişinizde size kolaylıklar sunuyor.

Giriş Tarihi: 2.9.2015 11:26 Güncelleme Tarihi: 2.9.2015 11:48
Superfit yeni okul sezonuna hazır!

Çocuğunuzun ayağındaki lar evden çıkıp, okuldan dönünceye kadar ayağından hiç çıkmıyor. Uzun saatler boyunca giyilen ayakkabılar da ayak sağlığını olumsuz etkiliyor. Uzun saatler boyunca kapalı ortamda giyilen bu ayakkabıların seçimi, ayak sağlığı açısından oldukça büyük önem taşıyor. Dolayısıyla ayakkabı seçimi yapılırken dikkatli olmak ve hassas davranmak gerekiyor. Çocuğunuzun giyeceği ayakkabı havalandırmalı, kaydırmaz tabanlı, esnek ve hafif olması gerekiyor. Avrupa'da çocuk doktorları ve ortopedistler tarafından tavsiye edilen, tüm bu özelliklere sahip yuva ayakkabıları 'yuva ayakkabıları' koleksiyonunda bulabilirsiniz…

Çocuğunuzun ayak sağlığını güvence altına alan Superfit ayakkabıları Türkiye'nin her yerindeki Boyner, Panço, Mothercare, Ayakkabı Dünyası, Karamela,Nubebe,Bebeğim,Shoe Cıty, Aksoy Ortopedi gibi önemli çocuk mağazalarında bulabilirsiniz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Superfit yeni okul sezonuna hazır!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN