Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Havaalanında pasaport kuyruklarını bitiren polis müdürü THY'ye geçti

Atatürk Havalimanı Emniyet Müdürlüğü görevini yaparken pasaport kuyruklarını bitiren Ramazan Tiryaki 22 yıllık başarılı kariyerinin ardından THY'ye geçti.

Giriş Tarihi: 12.9.2015 12:15
Havaalanında pasaport kuyruklarını bitiren polis müdürü THY'ye geçti
Yakın dönemde yapılan atamalar sırasında Küçükçekmece ve Bakırköy'den Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı'na getirilen Ramazan Tiryaki, görevinden ayrılarak Türk Hava Yolları'na geçti.

Bir dönem Atatürk Havalimanı Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten ve geçtiğimiz günlerde Küçükçekmece ve Bakırköy'den Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı'na getirilen Ramazan Tiryaki, emniyetten ayrılarak Türk Hava Yolları (THY) Risk Değerlendirme ve Soruşturma Müdürü olarak atandı.


Ramazan Tiryaki Atatürk Havaalanı'nda başarılı uygulamalarıyla sevilen bir müdür olmuştu.

Pasaport kuyruklarını bitiren müdür

Ramazan Tiryaki, Atatürk Havalimanı Emniyet Müdürlüğü görevindeyken pasaport kuyruklarını bitirmesiyle adından sözettirdi. Pasaport işlemlerinde yeni düzenlemeye giden Tiryaki, yolcuların şikayet ettiği kuyrukları kısa sürede azalttı. Pasaport turnikelerinde Türk-yabancı ayrımını kaldırıp, personeli verimli kullanarak bankoları sürekli açık tutan böylelikle pasaport işlemlerinin seri şekilde yapılmasını sağlayan Tiryaki başarılı çalışmalarıyla taktir topladı.

Polis Akademisi mezunu Ramazan Tiryaki evli ve 2 çocuk babası.

1971 Sinop Boyabat doğumlu Tiryaki 14 yaşında giydiği formayı 30 yıl sonra çıkardı. THY'ye geçen Tiryaki arkasında başarılı bir kariyere imza atarken Emniyet Teşkilatı'nda başarılı çalışmalarıyla meslektaşlarına örnek oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havaalanında pasaport kuyruklarını bitiren polis müdürü THY'ye geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN