Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kapalıçarşı'da bir yüzüğü yüzde 200 kârla satıyorlar

İnternetten altın ve pırlanta satışına başlayan Kösem Grup'un yöneticisi Remzi Kösem, "Kapalıçarşı'da yüzde 200 kârla yüzük satıyorlar. Halbuki biz yarı fiyatına satıyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 3.10.2015
Kapalıçarşı'da bir yüzüğü yüzde 200 kârla satıyorlar
Eski Çakıl Gazinosu'nun ortaklarından ve Taksim'deki eski Park Gazinosu'nun da sahibi Kösem Grup, pırlanta işine de girdi. Sarrafonline.com'la pırlanta satışına başlayan grup, hem altın satışı yapıyor hem de Amerika'da kurdukları Bosphorus Diamond üzerinden pırlanta ithal ediyor. Kapalıçarşı'da 4 bin 300 dolara satılan bir yüzüğün sitede 2 bin 700 dolardan satıldığını dile getiren Kösem Grup Başkan Vekili Remzi Kösem, "Durum böyle olunca Kapalıçarşı esnafından ciddi tepki aldık. Ancak onlar ürünü yüzde 200 kârla satıyor. Sezon sonunda yüzde 40-50 indirimi bu yüzden rahatlıkla yapabiliyorlar" dedi.

ÜRÜN GARANTİLİ
Pırlanta satışlarının sosyal medya ve e-ticaret siteleri üzerinden yoğun şekilde yapıldığını söyleyen Kösem, "Ürünleri direkt eve ulaştırdığımız için de müşteri tercih ediyor. Ürünün garantisi ise GIA ve HRD sertifikaları. Bu şekilde taklit ve güvenlik sıkıntısı yaşanmıyor" dedi.
İzzet

ÇAPA'DAN LİMONATA'YI ALIP SANDALYEE'YE DÖNÜŞTÜRDÜ
Kösem Group, ünlü mekânlardan Arabesque'in de yatırımcısı. İzzet Çapa'dan Limonata'yı aldıklarını söyleyen Remzi Kösem "Bu marka yerine Sandalyee Cuisine'yi yarattık. Markaya 11 milyon dolarlık yatırım yaptık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kapalıçarşı'da bir yüzüğü yüzde 200 kârla satıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN