Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'li vekil Aydın Doğan'ın sözcüsü oldu

Giriş Tarihi: 23.10.2015
CHP'li vekil Aydın Doğan'ın sözcüsü oldu
SABAH, Aydın Doğan'ın Hilton arazisindeki tarihi ağaç katliamı ve rant tezgâhını belgeleyince ses CHP'den geldi. CHP'li Ataşehir Belediyesi ve Zeynep Kılıçdaroğlu'nun rezidans skandalına ses çıkaramayan Aykut Erdoğdu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ailesiyle ilgili çirkin iftiralarda bulundu. SABAH'ın haberini yalanlayamayınca çareyi iftira atmakta bulan Aydın Doğan'a tepki yağdı. AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, "CHP kendi içindeki Ataşehir pisliğini temizlemeden, seçime doğru algı oluşturmak için yine çamur atma politikasına ağırlık vermeye başladı. CHP'li Aykut Erdoğdu'nun haddini aşan sorumsuz açıklamaları kadar saçmalamalarına Hürriyet'in prim vermesi ve manşet yapması da CHP ile Doğan Grubu arasındaki paslaşmanın izdüşümüdür" açıklaması yaptı.

Doğan medyanın Göbels'i

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, Hilton gerçekleri belgeleriyle yazılınca Doğan'ın gerçek yüzünün ortaya çıktığını belirterek, "Cumhurbaşkanımız isteseydi o zaman Aydın Doğan'ı devşirebilirdi. Ama kendisi Aydın Doğan gibilerinin karşısında diz çökmediği için hedef haline getiriliyor. Aydın Doğan, FETÖ havuzunda Hitler'in Propaganda Bakanı Göbels işlevi görüyor. Cumhurbaşkanımız ve ailesine yönelik itibar suikastına başladı. Yok eniştesi, baldızı, dayısının oğlu... Bu bel altı vuruşlar üstelik CHP'li bir vekilin ağzından belgelere dayanmadan veriliyor. Sen milletin vekilisin Doğan'ın emir eri değil" dedi.

CHP yalanını Doğan büyütüyor

AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, FETÖ, Aydın Doğan ve PKK medyasının tam bir işbirliği içinde olduğunu belirterek, "Ortak bir hedef için hepsinin sözbirliği ağız birliği yaptığını görüyoruz. Argümanlara bakıldığı zaman bu ittifakın tüm ayaklarının aynı dili kullandığını görüyoruz. Aydın Doğan savunulması gerektiği zaman CHP, CHP savunulması gerektiği zaman Aydın Doğan devreye girebiliyor. CHP'nin ortaya atığı yalan Doğan medyası tarafından büyütülüyor. Doğan medyasının ortaya attığı yalan CHP tarafından malzeme yapılıyor. Ancak malum medyayı ilk kez bu kadar çaresiz, zayıf ve telaş içinde görüyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li vekil Aydın Doğan'ın sözcüsü oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN