Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da dev ayrılık

'in köklü leri arasında yer alan Holding, 'dan ayrıldığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 9.11.2015 18:48 Güncelleme Tarihi: 9.11.2015 18:49
Tuskon'da dev ayrılık
'in köklü leri arasında yer alan, yönetim kurulu lığını aynı zamanda Gaziantep ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Başkanı da olan 'nun yaptığı Holding, geçtiğimiz günlerde paralel yapı soruşturması kapsamında binaları aranan Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu'ndan () ayrıldıklarını duyurdu.

Naksan Holding'den Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu adına yapılan yazılı açıklamada, şirket olarak hiçbir kurum ve yapıya bağlı olmadan Türk ekonomisine katkı sunmayı sürdürecekleri kaydedildi.

BUGÜNLERE DEVLETİMİZ SAYESİNDE GELDİK

'Bugünlere devletimiz ve hükümetlerin desteğiyle geldik' diyen Nakıboğlu, TUSKON'dan ayrıldıklarını belirttiği açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Her zaman millet iradesi ile şekillenen demokrasinin ve demokrasinin yürütücüsü olan devletimizin yanında olduk. Naksan Holding olarak TUSKON'dan ayrıldık. Bundan böyle hiçbir tüzel veya gerçek kişiler, ismimizi herhangi bir kurum ve kuruluşla anmamalıdır. Bizim tek düşüncemiz ülkemize ve milletimize daha fazla katkı sağlamaktır. Devletimiz ve hükümetlerin desteğiyle bugünlere geldik. Bundan sonrada aynı tempoda azim ve kararlılık ile yolumuza devam edeceğiz. Devletimiz, milletimiz ve cumhuriyetimizin bekası için üst düzeyde hissettiğimiz sosyal sorumluluğumuzu daha büyük bir ciddiyetle ve hassasiyetle sürdürerek yolumuza devam etmenin en büyük arzumuz olduğunun kamuoyunca bilinmesini isteriz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tuskon'da dev ayrılık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN