Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nın '’u İstanbul'da

’nın yeni ü , bu yıl 15 Kasım Pazar günü 37’incisi düzenlenen 'nda yüzbinlerle birlikte koştu.

Giriş Tarihi: 16.11.2015 18:29 Güncelleme Tarihi: 16.11.2015 21:37
Temsa’nın 'Maraton’u İstanbul'da

İstanbul u'nun bu yılki sponsorları arasında da yer alan 'nın yeni aracı Maraton, İstanbul Boğaz Köprüsü'nde de a eşlik etti. Temsa fabrikasından gelen 150'ye yakın Temsa çalışanı 'na katılmanın mutluluğunu yaşadılar. Boğaz Köprüsü'nde Temsa Maraton İstanbullularla birlikte muhteşem bir görüntü ve unutulmaz bir hatıra oluşturdu.

DOLMABAHÇE'DE MARATON TANITIMI

Yeni Maraton'un süprizleri bununla da sınırlı kalmadı. Güzel bir havada koşularını tamamlayan İstanbulluları Beşiktaş Dolmabahçe'de yine Temsa Maraton karşıladı. Dolmabahçe'de İstanbul Maraton'una yönelik düzenlenen alanda stand kuran Temsa, taşımacıların ardından bu kez İstanbul halkının ve turistlerin beğenisine sunuldu. Temsa Maraton'un tanıtımında ünlü sihirbaz Aref'in yaptığı muhteşem gösteri de büyük beğeni topladı.

EKİPTE MARATON'DAYDI

Temsa ü ve ekibi de Maraton'un tanıtım etkinliklerinde yer aldı. Çelik, "Bugün 37'incisi düzenlenen İstanbul Maratonu'na biz de yepyeni ürünümüz Maraton ile eşlik etmenin mutluluğunu yaşadık. Maraton'un başladığı uzun koşunun ilk startını da İstanbul Maratonu ile birlikte vermiş olduk. Burada bize bu imkanı sağlayan Spor A.Ş yetkililerine de teşekkür ediyoruz. Onlarla birlikte çok güzel bir işbirliği gerçekleştirdik. Yeni aracımıza halkımızın ilgisi de doğrusu bizi çok sevindirdi. Maraton aracımızın başladığı uzun yolculukta hem ülkemize hem de Temsa'ya büyük kazanımlar sağlayacağına inanıyoruz. İstanbul Maratonunda sadece aracımız yer almadı. Adana fabrikasından bu aracın üretimine katkı sağlayan 150'ye yakın arkadaşımız da göz nuru ve el emeği ile hayata geçirdikleri Maraton ile koşmanın mutluluğunu yaşadı. Biz tekrar yeni aracımız Maraton'un yolunun açık olmasını diliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Temsa’nın 'Maraton’u İstanbul'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN