Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sürat'i lider firma yapacağız

Giriş Tarihi: 19.12.2015
Sürat'i lider firma yapacağız

Paralel Yapı'nın el konulan ve kayyum atanan şirketi Sürat Kargo'da yeni yönetim hedeflerini paylaştı. Yönetim Kurulu Başkanı Okumuş, "Şirketi büyütüp, istihdam sağlayacağız. Burayı lider yapacağız" dedi

Kayyum atanan Kaynak Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, Sürat Kargo'yu Türkiye'de lider kargo firması yapacaklarını belirtti. Sürat Kargo'nun birim amirleri, merkez, bölge, aktarma müdürleri ve iç denetim uzmanlarının katıldığı "Vizyon Buluşması", holdingin merkez binasında yapıldı. Kaynak Holding Yönetim Kurulu üyelerinden İsmail Gülen, Sezai Çiçek, Levent Küçük, Ertuğrul Erdoğan, Hüseyin Yaşar ve Genel Sekreter Şaban Kurt'un da katıldığı toplantı, yönetim değişikliğinden sonra ilk kez gerçekleşti.

CESURLARLA YOLA DEVAM
Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, ürkek ve korkaklarla değil, cesur ve yürekli olanlarla yola devam edeceklerini belirterek, "Amacı iş ve aş olanlarla asla bir sorunumuz olmayacaktır. Şirketi daha da büyüterek, yeni istihdamlar oluşturacağız. Asıl gayemiz; Sürat Kargo'yu kâr ettirmektir. 7 bin kişinin sorumluluğunun omzumuzda olduğu bilinciyle gece gündüz çalışıyoruz" ifadelerini kullandı. İmran Okumuş, şirkete inanan tüm çalışanlarla yola devam edeceklerini belirterek, şöyle konuştu: "Hiçbir ayrımcılığa yol açmadan, hep birlikte uyumlu bir Sürat Kargo ailesi olacağız. Hedeflerimize emin adımlarla koşacağız."

EMEKÇİLERLE PAYLAŞACAĞIZ

Kargo şirketinin geleceğine yöneticilerin karar vereceğini vurgulayan Okumuş, el birliğiyle ve iyi niyetle çalışarak kazanılan parayı emekçilerle paylaşacaklarını kaydetti. Okumuş, şirkette artık yeni bir dönemin başladığını, bu süreçte kazankazan sisteminin işleyeceğini anlattı. Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, toplantıya katılan 96 üst düzey şirket yöneticisine "Merkezde toplanmış olan yetki ve sorumluluğu sizlere devrediyoruz" diye seslendi.

BELLİ BİR ZÜMREYE HİZMET ETMEYECEĞİZ

"Hiç uyumadan hizmet etmeye hazırız" diyen Okumuş, "Sürat Kargo sadece iş odaklı büyüyecektir. Şirketin sadece bir zümreye hizmet etmesi düşünülemez. Sürat Kargo artık milli bir anlayışla yönetilerek, ülkemize katma değer sağlayacaktır. Yeni şirket vizyon ve misyonumuz Edirne'den Diyarbakır'a 78 milyonluk Türkiye'ye ayrım yapmadan hizmet etmek olacaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sürat'i lider firma yapacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN