Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nurol GYO'dan 50. yıl atağı

2016'da 50'nci yılını kutlayacak olan Nurol GYO, kampanya atağına başlıyor. Mevcut projelerindeki yeni etapları da satışa çıkarmayı planlayan şirket, bu yıl % 25 büyüme kaydetti

Giriş Tarihi: 23.12.2015
Nurol GYO'dan 50. yıl atağı
2016'da 50'nci yılını kutlamaya hazırlanan Nurol GYO, rotasını belirledi. Mevcut projelerinde satışa açacağı yeni etap ve kampanyalarla yeni yıla girecek olan şirket, bu yılı yüzde 25 büyümeyle kapatıyor. Şirketin özellikle altyapı yatırımlarıyla öne çıktığını belirten Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu, öte yandan şehrin merkezi konumlarında büyük konut projeleri hayata geçirdiklerini kaydetti. Hatipoğlu, "Geliştirdiğimiz projelerin yüzde 59'unu konut oluşturuyor. Nurol GYO, toplu konut üretmede Türkiye'nin en tecrübeli şirketlerinden. 3 projemizle toplam 76 bin metrekare ofis alanı geliştirerek ofis piyasasının yüzde 10'unu oluşturuyoruz" dedi. Ana kiracısı İş Bankası olan Nurol Park projesinde yer alan ofisleri sıfır peşinatla satışa sunduklarını söyleyen Hatipoğlu, ayrıca Nurol Tower'ın en üst 10 katını da yılbaşından sonra satışa çıkarmaya hazırlandıklarını ifade etti. Nurol Park AVM'de ise kiralamaların 2016 yılında başlayacağını belirten Hatipoğlu, Nurol Park AVM'de hafta içi 6 bin, hafta sonu 12 bin, yılda ise 2.8 milyon ziyaretçi beklediklerini anlattı.

TALEP HİÇ AZALMADI
Nurol Park'a 940 milyon lira yatıran Nurol GYO, satışlarda ise yüzde 75 seviyesine geldi. Mecidiyeköy'de yükselen Nurol Tower'a ise 165 milyon dolar yatırılırken satış oranları yüzde 60 seviyesini aştı. Yaşanan gelişmelerle etkilenen piyasaların sektöre sadece 'bekleme' olarak yansıdığını anlatan Hatipoğlu, "Talep hiç azalmıyor" dedi.

ÖDEME KOŞULLARI ARTIRILDI
Nurol GYO Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Çimen, "Nurol Park sakinleri dilerse ev ve ofisini aynı yaşam alanına taşıyabilecek. Ofisleri, sıfır peşinatla 2016'da ilk yarısında teslim imkânı sağlıyoruz. İster peşin fiyatına yüzde 10 indirim, ister 0 peşinat, ister yüzde 0 faiz ile 50 ay vade fırsatı sunuyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nurol GYO'dan 50. yıl atağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN