iOS yeni güncellemesini yayınlandı

Giriş Tarihi: 20.1.2016 10:26 Güncelleme Tarihi: 20.1.2016 10:41
iOS yeni güncellemesini yayınlandı

Apple iPhone ve iPad'lerde yeni güncellemesi olan iOS 9.2.1'i yayınladı. iOS 9.2.1'in geçerli olduğu telefonlar, özellikleri ve iOS 9.2.1 nasıl yüklenir, işte tüm sorularınızın cevabı

Apple dün akşam saatlerinde haber vermeden minör çapta bir güncelleme yayınladı. iOS 9.2.1 güncellemesi ile iPhone ve iPad'lerde sıkça karşılaşılan ufak sorunları ortadan kaldırırken, Apple'ın yaptığı açıklama şöyle:

"Bu güncelleme, MDM sunucusu kullanırken uygulama yükleme işleminin tamamlanmasına engel olabilen bir sorunun giderilmesi gibi sorun gidermeleri ve güvenlik güncellemeleri içerir."

APPLE iOS 9.2.1 GÜNCELLEMESİ HANGİ TELEFON VE TABLETLERDE KULLANILACAK?

iOS 9.2.1 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

iOS GÜNCELLEMESİ NASIL YÜKLENİR?

iOS 9.2.1 güncellemesini yapabilmek için ister cihazınızı bilgisayara bağlayarak iTunes üzerinden ya da Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme yolunu kullanabilirsiniz.

Güncelleme yaklaşık 40 MB boyutunda ancak bu boyut cihazdan cihaza değişiklik gösterebiliyor. Güncellemeyi yapmadan önce cihazınızda en az yüzde 50 seviyesinde pil olmalı veya cihazınız şarj adaptörüne bağlı olmalı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
iOS yeni güncellemesini yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN