Türkiye'nin en iyi haber sitesi

alma ve giriş

Giriş Tarihi: 4.2.2016 10:44
Hastane randevu alma ve MHRS giriş

sistemi ile sizlerde istediğiniz hastanelerden online randevu alabilirsiniz. ve kayıt ol ekranı ile Sisteme giriş yapabilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi, Sağlık Bakanlığı'nın E-devlet teknolojik yönetimi karşısında oluşturduğu uygulamalarının belki de en fazla sevileni ve tutulanı olmuştur.Öyleki artık hastaneye gitmeden oturduğunuzy erde ya da yolda giderken cep telefonu, tablet ve Bilgisayar gibi interneti olan platformlar ile istediğiniz anda Randevu işlemlerinizi halledebilirsiniz.

MHRS sistemi ile hafta sonu ya da resmi tatiller haricinde bulunduğunuz il, ilçe ve mahalle ile ilgili oalrak seçebileceğiniz Devlet hastanesi, Araştırma Hastanesi, Çocuk Doğum, Ağız ve diş sağlığı ile diğer tüm mevcut olan yerlerden istediğiniz saat için randevu alabilirsiniz.

MHRS Randevu Almak İçin Neler Yapılmalı?

Öncelikle hastanerandevu.org adresine giriş yaparak aşağıdaki ekrana gitmelisiniz.Ardından TC kimlki numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yapmalısınız.Şu da unutulmamalıdır ki yandaki güvenlik kodunu yanlış girdiğniiz sisteme giremezsiniz.Alağıdaki giriş ekranı mutlaka Size de Gelmeli;

MHRS Kayıt Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

MHRS Kayıt olma işlemlerinizi sadece 5 dakika içinde sistem üzerinden gireceğiniz kişisel ve kimlki bilgileriniz ile oluşturabilirsiniz.Böylece sisteme ilk girişinizi de sağlanmış olacaktır.Kayıtlanma aşaması hakkında sorularınızı sağlık bakanlığı danışma hattına sorabilirsiniz.Telefon nuamranız ve mail adresinizde burada doldurmanız gereken bir diğer önemli noktalardan bir tanesi.

MHRS Şifremi Nuttum?

Korkmayın, MHRS Hastane randevu almak için sisteme giriş yaparken şifrenizi unuttuysanız yapmanız gereken çok basit.Hemen üstte de görüldğü üzere parolamı unttum'a tıklayınız.Ardından size mail adresi ve telefon numaranızı soracaktır.Herhangibirini giererk yapabilirsiniz.

ALO 182 MHRS Hattı Nasıl Çalışır?

MHRS ile ilgili olarak telefon ile de hastane radnevusu almak oldukça Kolay.ALO 182 Hattını arayarak ilgili operatöre hangi ilde hangi branşta doktordan saat kaçta muayene olmak istediğinizi söylerseniz size yardımcı olacaklardır.

MHRS Randevu İptal Etme?

MHRS Ya da ALO 182 Hattı ile aldığınız hastane randevularınızı 15 ya da 20 dakika içerisinde iptal etme hakkına sahipsiniz.Herhangibir değişiklikte yine doktordan randevu alabilirsiniz.

MHRS Aynı Gün Randevu Alınabilir mi?

MHRS Üzerinden aynı gün içerisinde randevu alamazsınız minimum bir sornaki iş günü için alabilirsiniz.Bunu dikkatinize sunalım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hastane randevu alma ve MHRS giriş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN