En pahalı tekne Boat Show'da

Giriş Tarihi: 13.2.2016
En pahalı tekne Boat Show'da

CNR'da düzenlenen Avrasya Boat Show'a 52 milyon euroluk Sanlorenzo marka mega yat damga vurdu. Fuarda yüzde 25 peşin, 48 ay taksitle satışa sunulan 50 ila 100 bin liralık tekneler de katılımcıların büyük ilgisini topladı

Yaklaşık bin markanın katılımıyla gerçekleştirilen, dünyaca ünlü mega yat, tekne ve yelkenlilerin satışa sunulduğu CNR Avrasya Boat Show Fuarı, CNR EXPO Yeşilköy'de başladı. Fuarın en pahalı ürünü 52 milyon euro ile Sanlorenzo marka mega yat oldu. Tekne fuar alanına sığmadığı için maketi sergilendi. Aynı firmanın 65 milyon euroluk yatının maketi de pazar günü gümrükten çekilip fuara getirilecek.

48 AY TAKSİTLE TEKNE

Fuarda bir yandan da yüzde 25 peşin, 48 ay taksitle satışa sunulan ve fiyatı 50 ila 100 bin lira arasında değişen tekneler de beğeniye sunuldu. Yerli yapım Numarine'in 3 milyon euroluk teknesi, fuarın fiziki olarak en büyüğü olarak dikkatleri üzerine topladı. Geçen yılın en pahalısı Princess'ın bu yılki fiyatı 3.2 milyon pound (yaklaşık 20 milyon lira) oldu. Orta gelirliler için de teknelerin yer aldığı fuarın en ucuzu ise iki kişilik filika olarak nitelendirilen 2 bin 200 lira değerindeki motor oldu.

FUAR DENİZ ÜSTÜNE ÇIKACAK
CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, 27 Eylül- 2 Ekim tarihleri arasında CNR olarak ilk kez Boat Show'u deniz üstünde yapacaklarını söyledi. Avrupa Yakası'nda Ataköy Mega Yacht Marina'da yapılacak fuarla ilgili Erem, "Bugüne kadar hep Anadolu Yakası'nda yapıldı. Biz Avrupa'da yapacağız. Katılımın yüksek olmasını bekliyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En pahalı tekne Boat Show'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN