Türkiye'nin en iyi haber sitesi

BIST'te gong melek yatırımcılar için çaldı

Borsa İstanbul'da gong bu kez 46 ülkeden gelen melek yatırımcılar ve girişimciler için çaldı. BIST Başkanı Dinç "Özel Pazar bir fırsat" dedi

Giriş Tarihi: 24.2.2016
BIST'te gong melek yatırımcılar için çaldı
Dünya Melek Yatırım Forumu - WBAF2016, sektörün uluslararası temsilcileri ve düzenleyicilerinin katılımıyla gerçekleşti. Yoğun ilgi gören forumun ikinci gününde Borsa İstanbul'da (BIST) bir gong töreni düzenlendi. Törene Borsa İstanbul CEO'su Tuncay Dinç, Zambiya Gençlik ve Spor Bakanı Vincent Mwale, Dünya Melek Yatırım Ticaret Örgütü (GBAN) Başkanı Jonathan Ortmans, İş Melekleri için Afrika Ticaret Derneği (ABAN) Başkanı Tomi Davies, Dünya Melek Yatırım İş Forumu Başkanı Baybars Altuntaş ve Turkuvaz Dergi Grubu CEO'su Tuncel Sunar katıldı. Gong töreninde bir konuşma yapan Tuncay Dinç, BIST'in Türkiye ve dünyadan etkinliğe katılan melek yatırımcılarla birlikte çalışmaya daima hazır olduğunu, 46 ülkeden gelen melek yatırımcıları memnuniyetle ağırladıklarını ifade etti. Dinç, "Özel Pazar bir fırsat" diye konuştu.

TÜRKİYE LİDER ÜLKE
GBAN Başkanı Jonathan Ortmans da BIST liderliğinde girişimcilere sunulan "Özel Pazar"ın uluslararası yatırımcılar ve Türkiye için bir fırsat olduğunu söyledi. Ortmans, "Türkiye küresel lider ve melek yatırım sisteminin giderek olgunlaştığı bir ülke" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BIST'te gong melek yatırımcılar için çaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN