Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul TALKS dünyaca ünlü konusmacıları ağırlayacak

Giris¸imcilikten finansa, teknolojiden sanata 10 farklı konuda yeni nesil konferanslara imza atacak olan İstanbul TALKS dünyaca ünlü konus¸macıları ağırlayacak.

Giriş Tarihi: 24.2.2016 16:40 Güncelleme Tarihi: 24.2.2016 16:52
İstanbul TALKS dünyaca ünlü konusmacıları ağırlayacak
"Eğer dünya tek bir ülke olsaydı, başkenti İstanbul olurdu" diye tanımlıyor Napoléon Bonaparte. Asya ve Avrupa'yı buluşturan coğrafi konumunun yanında, asırlık medeniyetlerin beşiği olması İstanbul'u dünyanın en önemli cazibe merkezlerinden biri olarak konumlanmasına sebep oluyor. Dünyanın en büyük şehirlerinden birisi, büyük bir metropol… İstanbul ülkemizdeki bir çok endüstrinin merkezi konumunda. EMEA bölgesinde üstlendiği belirleyici rolle müthiş bir çekim gücüne sahip.

Dünyada markalaşmış her şehir kendi marka etkinliklerine sahip. Şehirler marka etkinlikleriyle birlikte büyüyor, gelişiyor ve değer kazanıyor. İstanbul TALKS konferansları, dünyayı değiştiren fikirleri yaymak vizyonu ile İstanbul'un ezber bozan konferanslara ev sahipliği yapmasını hedefleyen konferanslar serisidir. Misyonu, İstanbul TALKS konferanslarını bir fikir ekosistemi haline getirmek ve İstanbul'u EMEA bölgesinde referans noktası konferanslar ile öne çıkarmaktır.

Istanbul TALKS İstanbul'a ve odaklandığı gündem konularına değer katmayı amaçlayan bir konferans serisi. Giris¸imcilikten finansa, teknolojiden sanata 10 farklı konuda network konferanslarına imza atacak olan Istanbul TALKS, başta Sir Richard Branson olmak üzere dünyaca ünlü konuşmacıları, kanaat liderlerini, ilham veren profesyonelleri, odaklandığı konunun tüm bileşenleriyle birlikte İstanbul'da ağırlayacak.

Her bir Istanbul TALKS konferansı farklı bir konuya odaklanmakla birlikte, yapısal olarak ortak değerler üzerine inşa edildi. Bu değerler tüm konferansların genel yaklaşımını oluşturmakta.

Ünlü konuşmacılar Istanbul TALKS'un radarında olacak

Istanbul TALKS, tüm konferanslarında ele aldığı konunun önde gelen ve dünyaca tanınmış konuşmacılarını ağırlamayı hedefliyor. Başarı hikayeleriyle ilham veren ve fikirleriyle çağın ruhunu şekillendiren ünlü konuşmacılar İstanbul'dan sesleniyor olacak. Istanbul TALKS konferansları ünlü konuşmacıların katılımcılarla bir araya geleceği özel network etkinliklerine de ev sahipliği yapacak.

Gelecek odağında yeni ilham keşifleri

Istanbul TALKS konferansları odaklandığı konularda daha çok geleceği konuşacak. Katılımcılarına daha fazla ilham veren yeni yaklaşımlar sunmaya çalışacak. Bu doğrultuda her konferansın içeriği, ilgili endüstrinin kanaat liderleri, kurumları ve profesyonelleriyle birlikte oluşturuluyor. Sahiplendiği konularda gerçek ihtiyaçları karşılayan, kavramsal çerçevenin tüm boyutları ve paydaşlarıyla birlikte ele alındığı, güncel bilginin farklı kanallardan paylaşıldığı içerikler tasarlanıyor.

Global konferanslar

Istanbul Talks konferansları sahiplendiği konuları global bir perspektifte ele alacak. Istanbul TALKS bu açıdan sadece konuşmacılarıyla değil, katılımcıları ve ortaklıklarıyla uluslararası boyutta konumlanmayı hedeflemekte.

2016 İstanbul TALKS konferans konuları;

Sayılarla İstanbul TALKS;

8000 Katılımcı

300 Konuşmacı

200 Gündem Konusu

Konuşmacı İsimlerini bu adresten öğrenebilirsiniz:

http://www.istanbultalks.com.tr/inspired/
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul TALKS dünyaca ünlü konusmacıları ağırlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN