Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kağıthane'de 70 milyonluk yatırım

Kağıthane'de 70 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek Atiye Residence satışa çıktı. Toplam 108 konuttan oluşan projede teslimler Aralık 2017'de yapılacak. Fiyatlar 550 bin liradan başlıyor

Giriş Tarihi: 26.2.2016
Kağıthane'de 70 milyonluk yatırım
HAS - DBN Yatırım Ortaklığı, Kâğıthane'de inşatına başladığı Atiye Residence'ı satışa çıkardı. 70 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek olan projede toplam 108 konut bulunacak. Aralık 2017'de teslim edilecek konutların fiyatları 550 bin liradan başlıyor. DBN Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Bekar, Ankara'da hayata geçirdiği projelerden sonra rotayı İstanbul'a kırdığını söyledi. Bekar, İstanbul'un dört bir yanını araştırdıklarını dile getirerek, "Avrupa Yakası'nın önemli iş merkezlerine olan yakınlığı, yapımı devam eden metro hattı sayesinde ulaşımdaki kolaylığı ve planlanan ofis - otel projeleri çerçevesinde Kağıthane'de yatırım yapma kararı aldık. Atiye Residence ile İstanbul'un gelişen yerlerinden Kâğıthane'de erişilebilir lüks konut yatırımına imza atacağız. Atiye Residence'ın yanı sıra uzun vadede Kağıthane, Kemerburgaz ve Topkapı gibi yerleşim yerlerinde yeni projeler hedefliyoruz" dedi.

KâĞITHANE MASLAK OLACAK
HAS - DBN Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gümüş ise Kağıthane'de büyük ofis ve otel projelerinin yapımının devam ettiğini belirterek, "İnanıyoruz ki, Kağıthane, iyi planlanmış bir ofis ve konut alanı olacak. Bu nedenle bölgede yerimizi alıyoruz" diye konuştu. Gümüş, şöyle devam etti: "Biz sadece mimari nitelikleri yüksek binalar yapmayı hedeflemiyoruz, aynı zamanda İstanbul'un kentsel kalitesini arttıracak güç birlikleri, sosyal sorumluluk projelerinin de içinde olacağız. Sektör olarak, bu kenti global ölçekte hak ettiği yere götürmek sorumluluğunu taşıyoruz. İstanbul'un kentsel dönüşümüne katkıda bulunarak, şehre hak ettiği değerini kazandıracak ve hep beraber bu elmasın parlamasını sağlayacağız."

ARALIK 2017'DE TESLİM
Proje, zemin dahil 17 kattan oluşacak. Her katta 7 daire bulunacak. Toplam 108 dairenin yer alacağı projede daireler 2+1 formatta, 102 metrekare alana sahip olacak. Proje kapsamında spor salonu, oyun odası, toplantı salonu ve basketbol sahası yer alacak. Ayrıca her dairenin bir araçlık kapalı otopark hakkı olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kağıthane'de 70 milyonluk yatırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN