Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve ’dan ithalatlar Türkiye’den

’na doğrudan bağlantısı ile , , , Hindistan ve Ortadoğu'dan Ekonomi Ekspres hizmetlerinin transit süresini kısaltarak 2016’ya girdi.

Giriş Tarihi: 29.2.2016 15:20
Çin ve Güney Asya’dan ithalatlar Türkiye’den

2015 yılını Avrupa çapında öğleden önce teslim hizmetlerinin kapsamını genişletmiş olarak tamamlayan , 2016'nın ilk ayında çok önemli bir atılıma imza atarak ve 'dan Ekonomi Ekspres hizmetleri kapsamında gönderileri doğrudan 'na getirmeye başlıyor.

Çin, Güney Asya ve Ortadoğu'dan gelen Ekonomi Ekspres gönderilerin TNT Liege Avrupa Aktarma Merkezi yerine doğrudan TNT'nin Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki Operasyon Merkezi'ne ulaştırılması sayesinde transit süreleri önemli ölçüde kısalıyor.

Uzakdoğu Ekonomi Ekspres hizmetiyle özellikle Çin, Japonya, Taiwan, Endonezya, Hong Kong ile Hindistan ve Bangladeş gibi Güney Asya ülkelerinden ithalat yapan firmalara hem maliyet hem de zaman avantajı sağlayan TNT, aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı'nda basitleştirilmiş usulde gümrük işlemlerini tamamlayarak müşteri memnuniyetini yakalıyor.

TNT Türkiye Genel Müdürü , " 'Müşteri odaklı şirket' olma hedefimiz doğrultusunda, Ekspres ve Ekonomi Ekspres hizmetlerimizin kalite ve hız olarak gittikçe birbirine yaklaşıyor olması bilakis bizleri sevindiriyor. Bu rakipsiz Uzakdoğu Ekonomi Ekspres hizmetimizle, TNT olarak yine sektörün önünde yer alıyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çin ve Güney Asya’dan ithalatlar Türkiye’den
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN