Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Hamburger çocuklarına döner yedireceğiz'

KasapDöner, New York 5. Cadde'de şube açacak. Genel Müdür Bahar Özürün, "Döneri hamburger çocuklarına yedireceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 1.3.2016
'Hamburger çocuklarına döner yedireceğiz'
Yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne 2. şubesini açan 'KasapDöner' hedefini büyüttü. 2016 yılı içerisinde Katar ve İngiltere'ye birer şube daha açacaklarını belirten Global Restoran Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü Bahar Özürün, "Hedefimiz yerli etimizi ABD'de tattırmak. New York'ta 5. Cadde'de bir KasapDöner açmak projesini tamamlamak üzereyiz. Döneri hamburger çocuklarına yedirmeye gideceğiz" dedi.

33 ŞUBEYE ULAŞTI

Türkiye'de 30, Azerbaycan'da ve Lefkoşa'da birer şubesi bulunan KasapDöner, KKTC'nin Girne şehrine açılan yeni şubesiyle birlikte toplam sayıyı 33'e çıkardı. Açılışta konuşan Özürün, "2016 yılı sonuna kadar restoran sayısını yurtdışı dahil 60-65 civarına çıkaracağız. Nisan ayı içinde Katar'da, yıl sonuna kadar ise İngiltere'de bir şube açmayı hedefliyoruz" diye konuştu. Özürün, Almanya'daki dönercilerin cirosunun hamburgercileri geçtiğine dikkat çekti.

2014'te 12 milyon lira ciro yaptıklarını hatırlatan Özürün, "2015'te bu rakamı üçe katlayarak 36.5 milyon liraya yükselttik. 2011 yılında Üsküdar'daki bir tek mağazayla yola çıkmıştık. 2013 sonunda 13 restorana, 2015 sonunda 33 restorana geldik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hamburger çocuklarına döner yedireceğiz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN