Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan 'lara

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği () Genel Başkanı , bütün sivil toplum kuruluşlarını () e karşı tek ses olmaya davet ederek, "TÜMSİAD olarak tüm sivil toplum kuruluşlarına nda bulunuyoruz. Güzel ülkemizin üzerinde yaşanan hain oyunlar karşısında ortak bir dil ve iradeyle karşı duruş sergilemeliyiz" dedi.

Giriş Tarihi: 14.3.2016 15:53 Güncelleme Tarihi: 14.3.2016 15:55
TÜMSİAD'dan STK'lara birlik çağrısı

Doğan, yaptığı yazılı açıklamayla, Ankara Kızılay Meydanı'nda gerçekleşen ve çok sayıda vatandaşın hayatını kaybetmesi ve yaralanmasına yol açan saldırıyı kınadıklarını belirterek, "Elim saldırıda, yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz" temennisinde bulundu.

Ankara'da dün gerçekleşen saldırısını Türkiye'nin birlik ve beraberliğine atılmış bir bomba olarak nitelediklerini kaydeden Doğan, Türkiye Cumhuriyeti'nin zor günlerden geçtiğini, ancak bu tür saldırıların amacına ulaşamayacağını vurguladı.

Saldırıların vatandaşın demokrasi ve huzur iradesini kırmaması gerektiğini ifade eden Doğan, faillerin bir an önce bulunarak hesap sorulması gerektiğine dikkati çekti.

Doğan 'ları teröre karşı birlikte hareket etmeye davet ederek, şu çağrıyı yaptı: "Güzel ülkemizin üzerinde yaşanan hain oyunlar karşısında ortak bir dil ve iradeyle karşı duruş sergilemeliyiz. Bütün sivil toplum kuruluşları olarak terörü toplu bir sesle kınamamız gerekiyor. olarak buradan tüm sivil toplum kuruluşlarına nda bulunuyoruz. Gelin hep birlikte birlik ve beraberliğimize atılmış bu bombalara karşı tek ses olalım."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜMSİAD'dan STK'lara birlik çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN